Trwa ładowanie...
22-07-2009 12:05

Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane bije rekordy popularności

Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane bije rekordy popularnościŹródło: orangekinoletnie.wp.pl
d1xto2h
d1xto2h

Minęły trzy tygodnie odkąd wystartowało Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2009. Filmowa impreza łącząca dwa największe kurorty w Polsce bije rekordy popularności.

Pokazy w kinie plenerowym spotykają się z dużym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i mieszkańców obu miast. Również Wagon Filmowy wchodzący w skład kursującego codziennie pomiędzy Bałtykiem a Tatrami pociągu PKP Intercity okazał się wyjątkowo trafionym pomysłem.

Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2009 to bez wątpienia największa, wakacyjna filmowa impreza w Polsce. Już blisko 40 tysięcy widzów wzięło udział w projekcjach. O prawdziwym potencjale imprezy można było przekonać się w ostatni czwartek, tylko w Sopocie niemal 2 tysiące ludzi przybyło na pokaz filmu „Step Up – Taniec zmysłów”. Także w Zakopanem, gdzie Orange Kino Letnie gości pierwszy raz, frekwencja dopisuje każdego wieczoru.

d1xto2h

Jeszcze w tym tygodniu będzie można zobaczyć najnowszą komedię Juliusza Machulskiego „Ile waży koń trojański?”, „Zawodowców” z Alem Pacino i Robertem De Niro a także „Miss Potter” z Renée Zellweger oraz Ewanem McGregorem. Warto skorzystać z okazji i wybrać się do kina, zwłaszcza że pokazy są bezpłatne. W Sopocie należy pamiętać o zakupie biletu wstępu na molo.

Okazuje się, że dla wielu turystów, filmowe wieczory na świeżym powietrzu to atrakcyjna propozycja spędzenia wolnego czasu. Turyści zainteresowani projekcjami mogą odwiedzać specjalne punkty informacyjne, znajdujące się w przy sopockim Molo i zakopiańskim Pl. Niepodległości by zasięgnąć wiedzy o repertuarze. Projekcje w ramach Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2009 odbywają się codziennie na sopockim molo, przy zakopiańskich Krupówkach oraz w kursującym po Polsce Wagonie Filmowym i trwać będą do końca sierpnia.

Więcej informacji na www.orangekinoletnie.wp.pl.

d1xto2h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xto2h