Trwa ładowanie...
29-05-2006 13:03

Ostatni Harry Potter w 2007 roku

Ostatni Harry Potter w 2007 roku
d333ax1
d333ax1

Fani chłopca-czarodzieja z radością przyjmą wiadomość, że ostatnia książka z serii ukaże się w 2007 roku.

Informacja pochodzi od dyrektor wydawnictwa Bloomsbury, Liz Calder. W trakcie wizyty w Indiach Calder mówiła o ostatniej, oczekiwanej książce i przyszłości J.K. Rowling.

- Następny 'Harry Potter' wyjdzie prawdopodobnie w 2007. Mam taką nadzieję - mówi Liz Calder.

_ - J.K. Rowling mówiła od początku, że napisze siedem części. Więc nie stworzy więcej, ale będzie pisać dla nas inne książki._

Siódma powieść opisuje ostatnie przygody Harry'ego, kiedy próbuje zniszczyć Lorda Voldemorta. Poprzednie części pozostawiły dużo pytań bez odpowiedzi i fani chcą wiedzieć jak luźne wątki zostaną powiązane razem w spójną całość. Rowling powiedziała, że będzie kontynuować niedokończoną historię z 'Księcia Półkrwi'. Autorka pracuje nad serią już 16 lat.

'Harry Potter i Zakon Feniksa', piąta część z serii, wejdzie na ekrany 13 lipca 2007 roku. Wyreżyseruje go David Yates. W rolach głównych pojawią się jak zwykle Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint. Oprócz nich w filmie powinni wystąpić także Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Helen McCrory, Afshan Azad, Imelda Staunton, Gary Oldman i Helena Bonham Carter.

d333ax1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d333ax1