Trwa ładowanie...
d23t1qo
07-06-2007 05:03

Paris Hilton zarobi nawet za kratkami

d23t1qo
d23t1qo

Dzięki pobytowi w więzieniu przed Paris Hilton pojawiła się szansa zarobienia kolejnego miliona dolarów.

Odbywająca wyrok 23 dni pozbawienia wolności gwiazda otrzyma 500 tysięcy dolarów za prowadzony w zakładzie karnym dziennik. Drugie tyle obiecano jej za wyłączność na wywiad, w którym opowie o perypetiach za kratkami.

- Dzienniki więzienne Paris mogą zapewnić ogromną liczbę czytelników - uważa informator magazynu "Daily Star". - Jeśli uczyni je wiarygodnymi i nie przesadzi zanadto, może spodziewać się fortuny. A kiedy wyjdzie na wolność, będzie miała w zanadrzu historię, którą wszyscy zechcą usłyszeć - jak rozpuszczona, bogata dziewczyna radziła sobie w "pudle".

26-letnia ulubienica tabloidów rozpoczęła odsiadywanie wyroku w niedzielę 3 czerwca - zaraz po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród filmowych MTV, na którą się stawiła. Hilton przebywa w celi o powierzchni niespełna 9 metrów kwadratowych. Do dyspozycji ma pryczę, muszlę klozetowę, umywalkę oraz dwa okna.

Przed rozpoczęciem kariery recydywistki Amerykanka próbowała sił jako aktorka i piosenkarka. Jej ostatnie osiągnięcie artystyczne to płyta "Paris" z sierpnia 2006 roku.

d23t1qo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23t1qo