Trwa ładowanie...
dm0pwun
Megafon.pl
Aktualności

"Pasażerowie": zdezorientowani Jennifer Lawrence i Chris Pratt

W sieci pojawił się nowy telewizyjny zwiastun filmu "Pasażerowie" ("Passengers") z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem w rolach głównych.
Share
Pasażerowie
PasażerowieŹródło: Materiały prasowe
dm0pwun

Wideo wprowadza widzów w główne wątki nowej produkcji w reżyserii Mortena Tylduma. Przypomnijmy, że to historia dwójki pasażerów statku kosmicznego - promu transportującego tysiące ludzi do kolonii zlokalizowanej na odległej planecie. Błąd komputera sprawia, że pewien mechanik (Chris Pratt) budzi się 90 lat przed dotarciem do celu. Przerażony wizją samotnej starości i śmierci postanawia przerwać hibernację jednej z pasażerek - pisarki (Jennifer Lawrence).

W nowym zwiastunie widać, że bohaterowie będą na początku mocno zdezorientowani. Autorem scenariusza "Pasażerów" jest Jon Spaihts. Reżyserią zajął się Morten Tyldum ("Gra tajemnic"). Zdjęcia są dziełem Rodrigo Prieto. Za produkcję odpowiadają Michael De Luca, Neal Moritz, Ori Marmur oraz Michael Maher i Stephen Hamel. W obrazie występują również Michael Sheen, Andy Garcia i Laurence Fishburne. Polska premiera filmu zapowiedziana została na 25 grudnia.

dm0pwun

Podziel się opinią

Share
dm0pwun
dm0pwun