Trwa ładowanie...
16-11-2009 10:58

Piotr Adamczyk się żeni!

Share
Piotr Adamczyk się żeni!Źródło: Agencja Mazur
d4mewvk

[

]( http://www.efakt.pl )
Wielkie zmiany w życiu Piotra Adamczyka (37 l.). Jak dowiedział się Fakt, już w przyszłym roku odtwórca roli papieża stanie na ślubnym kobiercu! Kobietą, która znalazła drogę do jego serca, jest pochodząca z arystokratycznego rodu Anna Czartoryska (25 l.).

d4mewvk

On ma już za sobą kilka związków. W żaden z nich jednak aktor nie był w stanie do końca się zaangażować. Wydawało się już, że Adamczyk nie da się usidlić żadnej kobiecie. A jednak! Choć Anna i Piotr są parą zaledwie od roku, to już wiedzą, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. -- Ania zakochała się na zabój. Piotr traktuje ją jak księżniczkę. Jest ucieleśnieniem jej marzeń -- zdradza Faktowi przyjaciel pary. -- Ania ujęła go swoją kobiecością. On już dawno stwierdził, że to właśnie z nią chce stworzyć dom -- dodaje nasz informator. Możemy się zatem spodziewać, że już wkrótce na palcu aktora pojawi się złota obrączka.

Anna i Piotr poznali się w zeszłym roku. I wszystko potoczyło się bardzo szybko. Po kilku spotkaniach zakochali się w sobie bez pamięci. Młoda panna Czartoryska poznała rodzinę ukochanego i w mig oczarowała wszystkich. Jeśli zaś chodzi o niego, to jego dojrzałość i nienaganne maniery zrobiły wielkie wrażenie na bliskich Ani. Nikt nie miał już wątpliwości, że ci dwoje są stworzeni dla siebie. Chwilę później para zamieszkała razem. Termin ślubu będzie ustalony już wkrótce, ale najprawdopodobniej na ślubnym kobiercu zakochani staną na początku przyszłego roku. -- Piotr bardzo dużo pracuje, a Ania dopiero zaczyna aktorską karierę. Wierzą jednak, że jeszcze tej zimy uda im się wszystko zorganizować -- wyznaje Faktowi informator.

Nie wiadomo czy Adamczyk będzie chciał urządzić wesele w swojej niedawno otwartej restauracji w Warszawie. Być może będą chcieli z Anią zorganizować cichą i skromną ceremonię. W końcu dla nich to nie jest ważne. Liczy się tylko ich miłość i fakt, że pragną spędzić ze sobą już resztę życia. Oby im się to udało.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Zobacz najbardziej inteligentne kobiety!

d4mewvk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mewvk
d4mewvk