Trwa ładowanie...
16-05-2012 22:33

"Pirania 3DD" prawie jak "Słoneczny patrol"

"Pirania 3DD" prawie jak "Słoneczny patrol"
d3euhp9
d3euhp9

1 czerwca do kin trafi horror "Pirania 3DD", w którym występuje David Hasselhoff. Reżyser dzieła, John Gulager, sięgnął po gwiazdora "Słonecznego patrolu" świadomie, bawiąc się jego wizerunkiem.

Hasselhoff zagrał w filmie właściwie samego siebie. Gościom aquaparku, gdzie toczy się akcja, zostaje przedstawiony jako "najsłynniejszy ratownik naszych czasów". Gdy jednak sytuacja staje się groźna, a spanikowane półnagie piękności błagają go o pomoc, on odpowiada ze stoickim spokojem: "Po pierwsze, nie jestem ratownikiem. Nigdy nie byłem. Po drugie, na tym właśnie polega selekcja naturalna".

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

"Pirania 3DD" jest kontynuacją komediowego horroru ?Pirania 3D?, który dorobił się ogromnej grupy wiernych fanów. Jak zapewnia reżyser, sequel ma jednak tonację bardziej pop.

- To nie jest przerażająca opowieść o dzikich bestiach, ale rodzaj widowiskowego filmu rodem z kina samochodowego - wyjaśnia. - Chcieliśmy zrobić zabawny film - zabawny także dla tych, którzy nie są fanami horroru. I naprawdę należycie krwawy.

d3euhp9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3euhp9