Trwa ładowanie...
d4257ur

"Pitbull. Nowe porządki": Patryk Vega o prawdziwych przestępcach w filmach [WIDEO]

Jak się okazuje, w najnowszym filmie reżysera pojawiają się aktorzy, którzy odbywają wyroki na wolności.
Share
"Pitbull. Nowe porządki": Patryk Vega o prawdziwych przestępcach w filmach [WIDEO]
Źródło: East news
d4257ur

W specjalnym wywiadzie dla WP.PL Patryk Vega opowiedział o prawdziwych przestępcach, którzy zagrali w powstającym właśnie filmie "Pitbull. Nowe porządki".

Chociaż na sukces pierwszego "Pitbulla" zapracowała cała plejada gwiazd, która wykreowała w nim wspaniałych bohaterów, to tym głównym i najważniejszym był Sławek "Despero" Desperski, grany przez Marcina Dorocińskiego. W kolejnym filmie kinowym "Pitbull. Nowe porządki", na którego plan wybraliśmy się z kamerą, powraca wielu starych bohaterów, nie ma wśród nich jednak podkomisarza Desperskiego.

"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem.

d4257ur

Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

fot. Andrzej Bołdaniuk

Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

Film z udziałem Piotra Stramowskiego, Bogusława Lindy, Andrzeja Grabowskiego, Agnieszki Dygant i wielu innych gwiazd pojawi się na ekranach kin w styczniu 2016 roku.

d4257ur

Podziel się opinią

Share
d4257ur
d4257ur