Trwa ładowanie...

Po indyku Amerykanie poszli na "Igrzyska śmierci"

Share
Po indyku Amerykanie poszli na "Igrzyska śmierci"
d2bzi49

Film "Igrzyska śmierci: Kosogłos - Część 1" utrzymał pierwszą pozycję box office w USA.

W nowej odsłonie młodzieżowego science fiction Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13 po tym, gdy zniszczyła Igrzyska na zawsze. Pod przewodnictwem prezydent Coin (Julianne Moore) i dzięki radom jej zaufanych przyjaciół, dziewczyna rozpoczyna walkę, żeby uratować Peetę (Josh Hutherson) i naród, który jest poruszony jej odwagą. W obsadzie produkcji znaleźli się też Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Donald Sutherland oraz Stanley Tucci.

Zwiastun:

Film zarobił w świąteczny weekend ponad 56 milionów dolarów. Całkowity dochód w USA wynosi obecnie 225 milionów dolarów.

d2bzi49

Pierwsza nowość weekendu to animacja "Pingwiny z Madagaskaru". Okazuje się, że Skipper, Szeregowy, Kowalski i Rico to mistrzowie sztuki szpiegowskiej, którym nie są straszne najniebezpieczniejsze wyzwania i misje. Nikt też nie potrafi przebierać się tak dobrze, jak oni.

W filmie, za którego reżyserię odpowiadają Simon J. Smith ("Film o pszczołach") i Eric Darnell ("Madagaskar 3"), mozna usłyszec głosy Johna Malkovicha, Andy'ego Richtera, Toma McGratha, Chrisa Millera, Kena Jeonga, Annet Mahendru i Petera Stormare oraz Benedicta Cumberbatcha.

Komediowa animacja zarobiła w trzy dni 25 milionów dolarów.

Ostatnia nowość także opowiada o bohaterach już znanych. Komedia "Szefowie wrogowie 2" zadebiutowała na 5 pozycji z dochodem 15,7 miliona dolarów. Nick, Dale i Kurt chcą założyć własny biznes, ale sprytny inwestor niweczy ich plany. Zdesperowani planują porwanie syna przedsiębiorcy, by odzyskać kontrolę nad firmą. W rolach głównych ponownie pojawili się Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day, Jennifer Aniston i Kevin Spacey.

Oto pełne zestawienie:

  1. "Igrzyska śmierci: Kosogłos - Część 1" - 56,8 miliona dolarów
  2. "Pingwiny z Madagaskaru" - 25,8 miliona dolarów
  3. "Wielka Szóstka" - 17,7 miliona dolarów
  4. "Interstellar" - 15,8 miliona dolarów
  5. "Szefowie wrogowie 2" - 15,7 miliona dolarów
  6. "Głupi i głupszy bardziej" - 8,3 miliona dolarów
  7. "Teoria wszystkiego" - 5 milionów dolarów
  8. "Zaginiona dziewczyna" - 2,4 miliona dolarów
  9. "Birdman" - 1,8 miliona dolarów
  10. "St. Vincent" - 1,7 miliona dolarów
d2bzi49

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bzi49
d2bzi49