Trwa ładowanie...
d4euwkw

Pokazy specjalnie w kinie Muranów [Warszawa]

Specjalne pokazy „Perwersyjnego przewodnika po ideologiach” z debatami "Czy można uciec od ideologii?" oraz "Kupuj i rób co chcesz".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokazy specjalnie w kinie Muranów [Warszawa]
(Gutek Film)
d4euwkw

Już 6 grudnia na ekrany polskich kin trafi "Perwersyjny przewodnik po ideologiach", najbardziej pobudzający intelektualnie film ostatnich lat. Slavoj Žižek, jeden z najciekawszych i najpopularniejszych myślicieli naszych czasów w prowokacyjny sposób patrzy na naszą rzeczywistość i kształtujące ją ideologie oraz uświadamia, jak każda z nich manipuluje naszymi pragnieniami i marzeniami. 4 oraz 5 grudnia o godz.18:00 zapraszamy do warszawskiego kina Muranów na specjalne przedpremierowe pokazy „Perwersyjnego przewodnika po ideologiach”, którym towarzyszyć będą debaty.

Po pokazie 4 grudnia zapraszamy na debatę pt. „Czy można uciec od ideologii?”. Udział w niej wezmą Agnieszka Wiśniewska – krytyczka filmowa związana z Krytyką Polityczną, Kuba Mikurda – filozof, psycholog, filmoznawca i student Slavoja Žižka, Jakub Majmurek – filmoznawca, filozof, redaktor Dziennika Opinii Krytyki Politycznej, tłumacz książek Slavoja Žižka oraz Krzysztof Wolański, filozof, autor książki „Sędzia Schreber: Bóg, nerwy i psychoanaliza”. Debata organizowana przez Krytykę Polityczną oraz Korporację Ha!art we współpracy z Gutek Film.

5 grudnia po pokazie filmu Perwersyjny przewodnik po ideologiach odbędzie się natomiast debata pt. „Kupuj i rób co chcesz” z udziałem Doroty Chrobak, dziennikarki filmowej Radia PIN, Jana Sowy, materialistyczno-dialektycznego teoretyka kultury, doktora socjologii, przewodniczącego rady Fundacji Korporacji Ha!art, oraz Jacka Pawlaka, filozofa, Członka Zarządu Klubu Twórców Reklamy. Na debatę zaprasza Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR i Klub Twórców Reklamy oraz Gutek Film.

Film w kinach od 6 grudnia.

d4euwkw

Podziel się opinią

Share

d4euwkw

d4euwkw