Trwa ładowanie...
Aktualności

Polska supermodelka u boku Johna Travolty

Share
Polska supermodelka u boku Johna Travolty
Źródło: AFP
d44ue35

Kasia Smutniak wystąpiła w najnowszym filmie Pierre'a Morela, "Pozdrowienia z Paryża". Na planie pojawiła się u boku Johna Travolty i Jonathana Rhysa Meyersa.

Kasia Smutniak, twarz najnowszych perfum Armaniego, od lat współpracuje z czołowymi światowymi projektantami i fotografami mody. Prezentowała m.in. kolekcje Dolce&Gabana, Laury Biagotti czy Valentino. Można ją było zobaczyć w sesjach zdjęciowych w magazynach "Elle", "Vogue" i "GQ". Na stałe mieszka we Włoszech, gdzie występuje w tamtejszych produkcjach filmowych. Polscy widzowie mogą pamiętać ją z produkcji "Haker" w reżyserii Janusza Zaorskiego.

- To piękna dziewczyna - zachwyca się Morel. - Caroline (bohaterka grana przez Kasię) jest Francuzką i mieszka w Paryżu, ale niewiele francuskich aktorek zna język angielski na wystarczającym poziomie, żeby zagrać taką postać w filmie anglojęzycznym. Kasia od lat pracuje we Włoszech, znakomicie radzi sobie w scenach akcji i potrafi płynnie przejść od początkowych, pogodnych scen do cięższego, mrocznego zakończenia.

d44ue35

- To wspaniała dziewczyna - dodaje Meyers. - Jest Polką, a ja pochodzę z Irlandii. Zauważyłem wiele ciekawych podobieństw między nami. To świetna aktorka, co zaskakuje o tyle, że wcześniej była modelką i teoretycznie powinna przykładać więcej uwagi do wyglądu niż gry. Jestem pełen podziwu dla niej. Myślę, że na długo zapadnie w pamięci widzów tego filmu.

Obraz przedstawia historię młodego pracownika ambasady w Paryżu, który nawiązuje współpracę z pewnym agentem. Stosując niezbyt dyplomatyczne metody dwaj panowie próbują powstrzymać atak terrorystyczny.

Scenariusz napisał Luc Besson.

Polska premiera dzieła wyznaczona została na 19 lutego.

d44ue35

Podziel się opinią

Share
d44ue35
d44ue35