Trwa ładowanie...
d3oo6z4
Megafon.pl
Aktualności

''Power Rangers'': nowy zwiastun

Do sieci trafiła nowa zapowiedź superprodukcji dla młodzieży, "Power Rangers".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Power Rangers
Power Rangers (Materiały prasowe)
d3oo6z4

Film powstał na podstawie serialu z lat 90. i światowego fenomenu, jakim są Power Rangers. Obraz ponownie opowiada o utalentowanych licealistach wybranych do walki z siłami zła, które atakują Ziemię. Kinowe dzieło przenosi akcję do czasów współczesnych. W filmie Naomi Scott wciela się w Różowego Rangera, Dacre Montgomery pojawia się jako Czerwony Ranger, RJ Cyler jako Niebieski Ranger, Ludi Lin gra Czarnego Rangera a wokalistka Becky G portretuje Żółtego Rangera. W obsadzie znalazła się również Elizabeth Banks, która gra złą Ritę Odrazę oraz Bryan Cranston, który jest Zordonem. Bill Hader użycza głosu mechanicznemu kompanowi tytułowych bohaterów, Alpha 5.

- Tutaj dowiecie się, co się z wami dzieje - dowiadują się bohaterowie w pewnym tajemniczym miejscu, które okazuje się statkiem kosmicznym.

Scenariusz napisali Zack Stentz i Ashley Miller. Za kamerą stanął Dean Israelite. Premierę wyznaczono na 24 marca 2017 roku. Serial "Power Rangers" doczekał się ponad 800 odcinków i ponad miliarda obejrzeń na YouTube.

d3oo6z4

Podziel się opinią

Share
d3oo6z4
d3oo6z4