Trwa ładowanie...
d4b5g3x
d4b5g3x
Aktualności

Powrót Forresta Gumpa

Share
d4b5g3x

Wygląda na to, że legendarny "Forrest Gump" doczeka się sequela.

Najwyraźniej Tom Hanks i Gary Sinise, gwiazdy przeboju z 1994 roku, otrzymali propozycję pracy nad nowym filmem. Póki co daleko jednak do ostatecznych ustaleń.

Scenarzysta Eric Roth otrzymał zlecenie napisania drugiej części przygód Gumpa już sześć lat temu. Chociaż scenariusz został ukończony, jak dotąd nie doczekał się realizacji.

d4b5g3x

Oparta na powieści "Gump i Spółka" Winstona Grooma historia przedstawia perypetie niezwykłego bohatera w latach 80. i 90. minionego stulecia. Forrest, teraz wdowiec, bankrut i bezrobotny samotny ojciec, znowu obserwuje najważniejsze wydarzenia swoich czasów i tak jak kiedyś, z typową dla siebie naiwną nieświadomością, bierze udział w tworzeniu najnowszej historii Stanów Zjednoczonych.

Pierwsze podejście do ekranizacji książki miało miejsce już pięć lat temu, lecz brak konsensusu w kwestii wynagrodzenia dla Grooma uniemożliwił dalsze działania.

Toma Hanksa mogliśmy oglądać w zeszłym roku w kontrowersyjnym filmie "Kod da Vinci" na podstawie książki Dana Browna. Gary Sinise użyczył swojego głosu w filmie animowanym "Sezon na misia".

d4b5g3x

Podziel się opinią

Share
d4b5g3x
d4b5g3x