Trwa ładowanie...
09-09-2009 13:27

Powstaje film "Huśtawka" o trójkącie małżeńskim

Powstaje film "Huśtawka" o trójkącie małżeńskimŹródło: AKPA
d1dwud8
d1dwud8

Wojciech Zieliński, Karolina Gorczyca i Joanna Pierzak grają główne role w dramacie obyczajowym "Huśtawka". Film, do którego zdjęcia obecnie powstają, jest historią młodego mężczyzny uwikłanego w "trójkąt małżeński".

Kinową premierę filmu zaplanowano na wiosnę 2010 r. Główny bohater, 35-letni Michał (w jego roli Zieliński), ma piękną żonę Annę (Pierzak), jest jednak zakochany w innej kobiecie, Karolinie (Gorczyca).

"Nie rozwodzi się, gdyż czuje się odpowiedzialny za żonę i za dziecko, córeczkę Justynę. Stara się nikogo nie ranić, jednak nie chce też rezygnować z miłości" - streścił fabułę filmu jego producent, Paweł Pluciński.

Jak tłumaczył we wtorek PAP Pluciński, bohater będzie musiał "odpowiedzieć sobie na pytanie, jak chce dalej żyć; czy wybierze świat Anny - sterylny, wyprany z emocji, jednak bezpieczny, czy świat Karoliny - prawdziwy, pełen emocji, ale i zagrożeń".

d1dwud8

"Huśtawka" to debiut reżyserski Tomasza Lewkowicza, absolwenta Warszawskiej Szkoły Filmowej. Lewkowicz realizuje ten film na podstawie własnego scenariusza. Autorem zdjęć, powstających w Warszawie, jest Mariusz Palej.

Wojciech Zieliński ma w dorobku m.in. role w filmach "Z odzysku" Sławomira Fabickiego (2005) i "Moja krew" Marcina Wrony (2009). Karolina Gorczyca grała m.in. w "Korowodzie" Jerzego Stuhra (2007).

d1dwud8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dwud8