Trwa ładowanie...
02-11-2006 14:06

Powstanie prequel thillera "Siedem"

Powstanie prequel thillera "Siedem"
d2d2tvv
d2d2tvv

Jak podaje witryna moviehole już wkrótce mają rozpocząć się praca nad prequelem „Siedem” Davida Finchera. Film nosić będzie tytuł „Virtue” czyli „Cnota”. „Siedem” to jeden z najmroczniejszych i zarazem najbardziej znanych thrillerów w historii.

„Cnota” nie ma jeszcze w pełni gotowego scenariusza, jak na razie gotowy jest tylko jego zarys a producenci poszukują scenarzysty który go rozwinie. Niestety nic nie zapowiada by miał nim być twórca fabuły „Siedem” Andrew Kevin Walker.

Thriller nie będzie prequelem do jakich przywykliśmy. Film ma mieć oczywiście nawiązania do dzieła Fischera, nie będzie on jednak opowiadał o wcześniejszych losach bohaterów znanych z Siedem.

Bohaterami nakręconego w 1995 roku „Siedem” jest para detektywów, pracujących w wydziale zabójstw. Starszy (Morgan Freeman)
, jest przeciwieństwem młodszego (Brada Pitta)
. Spokój i rozsądek przeciwstawiony młodzieńczemu zapałowi i chęci pokazania wszystkim swoich zdolności, jakiekolwiek by one były.

d2d2tvv

Freeman, mający odejść w ciągu tygodnia na emeryturę i opuścić znienawidzoną metropolię, pragnie przekazać całą sprawę Pittowi, który wprost pali się do rozwikłania zagadkowych morderstw. Pitt z kolei nie może obejść się bez doświadczenia swojego partnera.

Chcąc nie chcąc - muszą pracować razem. Tymczasem tajemniczy morderca karzący w spektakularny sposób różnych ludzi za siedem grzechów głównych wciąż przebywa na wolności.

d2d2tvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d2tvv