Trwa ładowanie...
d4jzvl2
Aktualności

Program TV na drugi dzień Bożego Narodzenia: „Listy do M.” i „Brooklyn”

W świąteczny poniedziałek będziemy mogli obejrzeć mnóstwo bożonarodzeniowych hitów, między innymi "Listy do M." i kontynuację "Kevina samego w domu". Na antenie pojawi się również romantyczny "Brooklyn" walczący w tym roku o trzy Oscary, zaś nasza Telewizja WP wyemituje kolejne odcinki serialu ''Śmierć pod palmami''. Jakie jeszcze przeboje zostaną wyemitowane w telewizji 26 grudnia?
Share
Program TV na drugi dzień Bożego Narodzenia: „Listy do M.” i „Brooklyn”
Źródło: Materiały prasowe
d4jzvl2

Listy do M.”

„Listy do M.” w reżyserii Mitji Okorna udowadniają, że można nakręcić w Polsce dobrą komedię romantyczną, osadzoną dodatkowo w klimacie Bożego Narodzenia. Ciekawy scenariusz, gwiazdorska obsada oraz przyjemny klimat skutecznie przyciągnęły do kin ogromne tłumy widzów. „Listy do M.” to kolaż 5 różnych historii rozgrywających się w Warszawie w wigilię Bożego Narodzenia.W tym szczególnym dniu bohaterowie przekonują się, że przed siłą miłości oraz magią świąt nie ma żadnej ucieczki.

„Listy do M.” - TVN 20:00

„Śmierć pod palmami”
W świąteczny poniedziałek na kanale Telewizji WP zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serialu kryminalnego „Śmierć pod palmami”. Produkcja opowiada o losach brytyjskiego inspektora, który przybywa na jedną z karaibskich wysp, gdzie rozpoczyna pracę na lokalnym posterunku policji.

d4jzvl2

„Śmierć pod palmami” - Telewizja WP 20:30

* „Brooklyn”*

Nominowana do Oscara (najlepszy film, aktorka i scenariusz adaptowany) opowieść o tęsknocie za domem i wielkiej miłości odnalezionej w nowym świecie. Eilis Lacey (Saoirse Ronan) opuszcza rodzinną Irlandię i trafia do Nowego Jorku, gdzie poznaje mężczyznę swoich marzeń. Jej szczęście nie trwa wiecznie, gdyż dziewczyna musi pogodzić swoją przeszłość z nowymi realiami, godząc tym samym dwa odmienne światy.

„Brooklyn” - Canal+ 19:05

„Robin Hood: Książę złodziei”

d4jzvl2

Niezapomniana adaptacja klasycznej historii o Robin Hoodzie z gwiazdorską obsadą: Kevin Costner, Morgan Freeman, Sean Connery, Alan Rickman, Christian Slater i piosenką "(Everything I Do) I Do It for You" Bryana Adamsa, która zdobyła nominację do Oscara. „Robin Hood: Książę złodziei” to świetne widowisko przygodowe w sam raz na rodzinny seans w świąteczny wieczór.

„Robin Hood: Książę złodziei” - TV Puls 20:00

„Cloverfield Lane 10”

Trzymający w napięciu, bardzo kameralny thriller science fiction z udziałem Johna Goodmana, Mary Elizabeth Winstead i Johna Gallaghera Jr. „Cloverfield Lane 10” opowiada o młodej dziewczynie, która po wypadku samochodowym budzi się w piwnicy obcego mężczyzny. Zdezorientowana Michelle, starając się uciec z domu Howarda, zaczyna odkrywać prawdę o otaczającym ją świecie.

d4jzvl2

„Cloverfield Lane 10” - HBO 23:55

„Kevin sam w Nowym Jorku”

Kontynuacja „Kevinsa samego w domu” - najpopularniejszego świątecznego filmu, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia. W tytule z 1992 roku starszy o dwa lata Kevin po raz kolejny musi spędzić Gwiazdkę samotnie – z dala od domu i najbliższych. Na domiar złego na trop chłopca wpadają Harry i Marv, dwaj rabusie, którym Kevin dał się mocno we znaki, gdy próbowali obrobić jego dom. Czy Kevin poradzi sobie w starciu ze złodziejami w zupełnie nowym dla siebie otoczeniu?

„Kevin sam w Nowym Jorku” - Polsat Film 21:00

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4jzvl2

Podziel się opinią

Share
d4jzvl2
d4jzvl2