Trwa ładowanie...

Program TV na dziś - "Poznaj naszą rodzinkę", "Garfield" i "Ojciec chrzestny 2" w sobotę [19-01-2019]

Program TV na dziś - sobotę 19 stycznia 2019. Dziś w telewizji m.in. "Garfield", "Ojciec chrzestny 2" i "Poznaj naszą rodzinkę ". Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji.

Program TV na dziś - "Poznaj naszą rodzinkę", "Garfield" i "Ojciec chrzestny 2" w sobotę [19-01-2019]Źródło: Materiały prasowe
d3jupao
d3jupao

Program TV na dziś - sobotę [19-01-2019]

"Poznaj naszą rodzinkę" (komedia) - 20:00 TVN (Program TV na dziś - sobotę 19 stycznia)

Trzecia część perypetii pielęgniarza Grega Fockera (Ben Stiller), który zabiega o przychylność surowego teścia, byłego agenta CIA Jacka Byrnesa (Robert De Niro). Greg i jego żona Pam (Teri Polo) wychowują urocze pięcioletnie bliźnięta - Samanthę i Henry'ego. Dziadek Jack, który miał ostatnio kłopoty z sercem, postanawia mianować głową rodziny swojego niezbyt lubianego zięcia. Tymczasem Focker zatrudnia się w firmie farmaceutycznej, by podołać rosnącym kosztom utrzymania domu i czesnego w prywatnej szkole. Gdy Jack odkrywa, że zięć współpracuje z seksowną Andi Garcią (Jessica Alba), z miejsca zaczyna podejrzewać go o romans i uważnie obserwować.

"Garfield" (film familijny) - 20:10 POLSAT (Program TV na dziś - sobotę 19 stycznia)

Zarozumiały i leniwy kot Garfield ze swoim właścicielem, fajtłapowatym Jonem (Breckin Meyer), zamieszkuje schludny domek na przedmieściu. Garfield czuje się panem domu, bo wie, że Jon pozwoli mu na wszystko. Pewnego dnia niespodziewanie pojawia się konkurencja. Podczas wizyty u weterynarz Liz Wilson (Jennifer Love Hewitt) Jon dostaje od niej małego szczeniaka. Odie jest prostoduszny, ale mało rozgarnięty. Garfield postanawia więc szybko pozbyć się rywala.

"Lincz" (dramat obyczajowy) - 20:00) KINO POLSKA (Program TV na dziś - sobotę 19 stycznia)

Mazurska wieś. W zagajniku, w pobliżu cmentarza, zostają znalezione zwłoki mężczyzny. To recydywista Jarosław Zaranek. Policjanci zatrzymują pięciu mężczyzn podejrzanych o popełnienie zbrodni: braci Adama (Leszek Lichota), Marcina (Maciej Mikołajczyk) i Dariusza (Łukasz Simlat) Gradów oraz Pawła Ołdaka (Mieczysław Kadłubowski) i Józefa Koperę (Jacek Polaczek). Prokurator okręgowy rozpoczyna śledztwo.

"Szybcy i wściekli: Tokio Drift" (film sensacyjny) - 20:00 TVN FABUŁA (Program TV na dziś - sobotę 19 stycznia)

Outsider Sean Boswell bierze udział w nielegalnych ulicznych rajdach samochodowych. Pewnego dnia daje się namówić na wyścig Clayowi. Stawką jest dziewczyna rywala. Sean wygrywa, ale straty, jakie spowodował, sprowadzają na niego kłopoty. Chłopakowi grozi kara pozbawienia wolności. Rozgoryczona matka postanawia wysłać niepokornego syna do Tokio, gdzie mieszka jego pracujący dla wojska ojciec. W nowym miejscu chłopak czuje się jeszcze bardziej wyobcowany.

"Ojciec Chrzestny 2" (film sensacyjny) - 21:50 POLSAT (Program TV na dziś - sobotę 19 stycznia)

Kontynuacja sagi gangsterskiego rodu Corleone. Vito (Robert De Niro), który na początku XX wieku przybył z Sycylii do USA, walczy o utrzymanie władzy w przestępczym podziemiu. Po śmierci Vita jego miejsce zajmuje syn Michael (Al Pacino). Początkowo stara się postępować według zasad wpojonych mu przez ojca. Nie ma jednak charyzmy Vita. Mimo starań i dużych ambicji przywódczych nie potrafi utrzymać jedności w rodzinie i zapobiec jej kryzysowi.

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło: tv.wp.pl

d3jupao
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jupao