Trwa ładowanie...
d2bsx6i

Program TV na piątek: "Komornik", "Pitbull Nowe Porządki", "Sala samobójców", "Mistrzowie Kabaretu" [26-05-2017]

Dziś w TV "Komornik", jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat z rewelacyjną kreacją Andrzeja Chyry. Ponadto kinowy przebój "Pitbull Nowe porządki", głośna "Sala samobójców", a także pierwszy odcinek nowego programu satyrycznego w Telewizji WP pt. "Mistrzowie kabaretu". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 26 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Chyra w filmie "Komornik"
Andrzej Chyra w filmie "Komornik" (Materiały prasowe)
d2bsx6i

"Komornik"
Jeden z najgłośniejszych polskich filmów nagrodzony Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni i typowany do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Obraz Feliksa Falka z Andrzejem Chyrą w roli głównej to jeden dzień z życia komornika w dotkniętym powszechnym bezrobociem mieście. Lucek jest młody i ambitny. Odniósł życiowy sukces, bo uciekł z przedmieścia. Jako komornik jest błyskotliwy i czarujący. Bez problemu potrafi owinąć rozmówcę wokół palca i ukryć swoje prawdziwe oblicze – bezwzględne i okrutne. W pozostałych rolach m.in. Kinga Preis, Marian Dziędziel i Małgorzata Kożuchowska jako kochanka głównego bohatera.
"Komornik" - Kino Polska 23:55

"Mistrzowie Kabaretu"
Zapraszamy na nowy cykl "Mistrzowie Kabaretu", którego gospodarzem jest Maciej Orłoś. Osiem niezwykłych spektakli wyłącznie w Telewizji WP. 26 maja, pierwszy odcinek, a w nim Kabaret Moralnego Niepokoju, który już od przeszło 20 lat bawi nawet najbardziej wybrednych widzów. Podczas cyklu "Mistrzowie Kabaretu" zespół, w którego składzie występują m.in.: Robert Górski, znany szerokiej publiczności również z "Ucha Prezesa" czy Magdalena Stużyńska, bohaterka serialu "Złotopolscy" czy "Przyjaciółki", przedstawi typowy dla siebie zbiór skeczy i piosenek.
"Mistrzowie Kabaretu" - Telewizja WP 19:50

"Pitbull Nowe Porządki"
Jeden z największych przebojów polskiego kina w reżyserii Patryka Vegi. Brutalny, ale momentami zabawny kryminał z udziałem Bogusława Lindy, który wciela się w rolę gangstera złamanego przeszłością. Przestępca rzuca wyzwanie policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy, który wkrótce spotyka na swojej drodze bohaterów dawnego „Pitbulla” - Gebelsa, Igora i Barszczyka. Policjanci rozpracowujący „Grupę mokotowską” zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najgroźniejszą organizacją przestępczą w Polsce i muszą ze sobą współpracować.
"Pitbull Nowe Porządki" - HBO3 23:25

"Sala samobójców"
Szokujący, kontrowersyjny i obsypany nagrodami (m.in. dwa Orły i osiem Złotych Lwów) film w reżyserii Jana Komasy z młodym Jakubem Gierszałem w roli głównej. „Sala samobójców” to historia Dominika, nastolatka z dobrego domu, który pewnego dnia poznaje w sieci tajemniczą dziewczynę. Niebezpieczna i przebiegła nowa znajoma wprowadza go w wirtualnym świecie do tytułowej „Sali samobójców”, z której nie ma ucieczki.
"Sala samobójców" - Polsat 00:05

"Avatar"
Jeden z najważniejszych filmów ostatnich lat, największy przebój kasowy w historii kina (2,8 mld dol.), który przy okazji rozpoczął rewolucję kręcenia w 3D. "Avatar" Jamesa Camerona to epicka opowieść z gatunku science fiction, w której Ziemianie przybywają na tajemniczą planetę Pandora. Głównym bohaterem jest sparaliżowany komandos, który dostaje szansę powrotu do pełnej sprawności. Aby znów stanąć na równe nogi, musi wziąć udział w specjalnym programie militarnym o nazwie Avatar i zbliżyć się do obcej rasy mieszkańców Pandory.
"Avatar" - Polsat Film 23:05

"Pan życia i śmierci"
Dziś w TV jeden z ostatnich naprawdę dobrych filmów z Nicolasem Cage'em. Aktor wcielił się w autentyczną postać Jurija Orłowa, jednego z najlepszych handlarzy bronią. Dla Orłowa upadek ZSRR okazał się cudownym zrządzeniem losu. Dzięki pomocy wujka, generała armii ukraińskiej, Jurij hurtem wyprzedaje broń z ukraińskich magazynów. Kolejnym rynkiem zbytu staje się dla niego Afryka. Oprócz dobrej passy w interesach ma on kilka zmartwień. Ściga go agent Interpolu, nie lubi go konkurencja w osobie Simeona Weisza, a piękna żona Ava i synek nie wiedzą o tym, jak Jurij zarabia na życie.
"Pan życia i śmierci" - TV Puls 20:00

"Wściekłe psy"
Kultowy obraz Quentina Tarantino, który w 1992 roku otworzył mu drogę do sławy. Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski czterech gangsterów spotyka się w opustoszałym podmiejskim magazynie. "Biały", "Pomarańczowy", "Blondyn" i "Różowy" zdają sobie sprawę, że wśród nich jest zdrajca odpowiedzialny za wpadkę. Ich zleceniodawca, Joe Cabot, domaga się zdemaskowania policyjnego konfidenta, lecz wzajemne oskarżenia, wrogość i nieufność nie sprzyjają jego wykryciu. Narastająca atmosfera podejrzliwości jest początkiem krwawej tragedii.
"Wściekłe psy" - CBS Europa 23:20


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d2bsx6i

Podziel się opinią

Share

d2bsx6i

d2bsx6i