Trwa ładowanie...
Megafon.pl
03-03-2017 07:32

Ralph Demolka będzie miał nową partnerkę

Ana Ortiz dołączyła do obsady sequela animowanego przeboju "Ralph Demolka".

Share
Ralph Demolka będzie miał nową partnerkęŹródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d1g3pbz

"Ralph Demolka" to animowana komedia w reżyserii Richa Moore'a ("Simpsonowie", "Futurama"). Akcja filmu toczy się w salonie z automatami, wewnątrz 8-bitowej gry. Czarnym charakterem jest Ralph Demolka, którego zadaniem jest niszczenie komputerowego miasta. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, co zdruzgotał Demolka. Nikt nie kocha "złego", za to wszyscy podziwiają nieskazitelnego Feliksa. Ralph, chcąc odmienić swój los i udowodnić bohaterstwo, potajemnie wkrada się do wnętrza nowej gry, która pojawiła się w salonie.

Ortiz dołączy do Johna C. Reillya, Sary Silverman, Jacka McBrayera, Jane Lynch i Alana Tudycka, którzy wcześniej potwierdzili udział w kontynuacji. Na razie nie wiadomo jednak, komu aktorka użyczy głosu.

Akcja nowego filmu ma rozgrywać się 6 lat po wydarzeniach z produkcji z 2012 roku. - Ralph opuszcza salon gier i niszczy internet - zapowiadał wcześniej wcielający się w głównego bohatera, John C. Reilly.

Premierę wyznaczono na 9 marca 2018 roku. Ana Ortiz znana jest z produkcji "Brzydula Betty", "Pokojówki z Beverly Hills" czy "Agent XXL: Rodzinny interes".

d1g3pbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g3pbz
d1g3pbz