Trwa ładowanie...

Ranking najbardziej wysportowanych celebrytów

Share
Ranking najbardziej wysportowanych celebrytów
Źródło: Damian Burzykowski/newspix.pl
d2ulaaq

[

]( http://www.efakt.pl/Gwiazdy,kategoria,18.html )
* Kto jak kto, ale celebryci zawsze muszą być w rewelacyjnej formie. Dlatego nie szczędzą sił i wylewają siódme poty, byle tylko wyglądać świetnie.*

d2ulaaq

1. Krzysztof Ibisz

Wygląd prezentera to ostatnio przedmiot nieustannych spekulacji. Ibisz (45 l.) robi dobrą minę do złej gry i na swoim blogu ironizuje, że pompuje usta pompką. Przyczyn zmian na twarzy Krzysztofa nie będziemy dociekać, ale jedno wiemy na pewno – jego świetna figura to efekt regularnych wizyt na siłowni. Ibisz otwarcie przyznaje, że na punkcie ćwiczeń i fitnessu ma kompletnego bzika.

Gdy tylko ma czas, pędzi do swojego ulubionego klubu i ćwiczy do upadłego. Nawet po trzy godziny dziennie. Krzysztof biega na bieżni i podnosi ciężary. Tak to lubi robić, że nie wyklucza, że gdy już znudzi mu się występowanie w telewizji, zajmie się fitnessem zawodowo. O klientów nie będzie się musiał, martwić, jego nazwisko podziała na nich jak magnez. Może też zająć się profesjonalnie nurkowaniem, gdyż ma patent nurka. W naszym rankingu Ibisz zdecydowanie zasłużył na pierwsze miejsce. Mało która gwiazda trenuje z taką determinacją.

2. Kinga Rusin

Dziennikarka co prawda twierdzi, że jej imponująca muskulatura to zasługa genów, nie zaprzecza jednak, że sport to jej wielka pasja. Podczas wakacji z wielkim zaangażowaniem Rusin (38 l.) uprawia kitesurfing i pływa. Jej najbardziej ulubioną dyscypliną jest jednak jazda konna. Kinga nie wyobraża sobie dnia bez spotkania ze swoim koniem Julianem. – Jazda konna jest lepsza niż wizyta u najlepszego terapeuty – przekonuje. U nas miejsce drugie.

3. Tomasz Jacyków

Stylista imprezował na potęgę, dopóki nie poszedł na siłownię. Gdy Tomasz Jacyków (42 l.) po raz pierwszy przebiegł się po bieżni, zrozumiał, że czas zmienić życiowe priorytety. Teraz zaproszenia na bankiety, stylista zamienił na karnet w fitness clubie. Efekty widać gołym okiem – Jacyków znacznie schudł i wyszukane kreacje leżą na nim zdecydowanie lepiej. Na razie u nas ostatnie miejsce na podium.

d2ulaaq

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Upokorzyli Kasię Cichopek!
[

d2ulaaq
d2ulaaq
d2ulaaq
d2ulaaq