ycipk-r1c9zi

Renee Zellweger jako Judy Garland. Mówi się, że to oscarowa rola. Zobacz zwiastun!

Jedna z najbardziej utalentowanych aktorek na świecie wcieli się w legendę Hollywood - Judy Garland w filmie biograficznym o ikonie starego kina. Już wyczuwa się kolejnego Oscara dla Zellweger!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Renee Zellweger ma na swoim koncie statuetkę Oscara i trzy Złote Globy
Renee Zellweger ma na swoim koncie statuetkę Oscara i trzy Złote Globy (East News)
ycipk-r1c9zi

Renee Zellweger to znana z ról w "Bridget Jones" (nominacja do Oscara), "Chicago" (nominacja do Oscara) czy "Wzgórze nadziei" (Oscar!) aktorka, której zdolności do przeobrażenia dla roli są wręcz niesamowite.

Do sieci trafił zwiastun filmu "Judy", gdzie Zellweger gra główną rolę. Obraz opowiada o życiu jednej z legend starego Hollywood, Judy Garland. Życie odtwórczyni roli Dorotki w "Czarnoksiężniku z Oz" pełne było dramatów i zakończyło się tragicznie. To postać, która zasługuje na najlepszy film z najwspanialszą aktorką, dlatego oczekiwania są bardzo duże.

Film ma trafić do kin 27 września.

ycipk-r1c9zi

Judy Garland

Getty Images
Podziel się

Judy Garland jako Dorotka

ycipk-r1c9zi
Warner Home Video brings the cinematic treasure into the digital age with their remastered Blu-ray and DVD release of The Wizard of Oz 70th Anniversary Ultimate Collector��s Edition. With six times higher resolution than standard DVD, along with the sonic excellence of Dolby TruHD, these shots are from the newly restored film, an historic benchmark in the Blu-ray format. Photo of Judy Garland as Dorothy. Materiały prasowe
Podziel się

Renee Zellweger

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-r1c9zi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-r1c9zi

ycipk-r1c9zi
ycipk-r1c9zi