Trwa ładowanie...
Megafon.pl
21-11-2016 07:34

Robert Englund na Comic Con w Warszawie

W dniach 10 i 11 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Comic Con Polska. Udział potwierdził aktor Robert Englund, znany z roli Freddy'ego Krugera.

Robert Englund na Comic Con w WarszawieŹródło: Getty Images
d7xjicn
d7xjicn

Comic Con Polska jest oficjalnym konwentem, który skupia się wokół komiksów, filmów, tv, kostiumów, gier i ogólnej rozrywki. Impreza odbędzie się w MT Polska w Warszawie. Uczestnicy mogą liczyć na spotkanie z krajowymi i międzynarodowymi gwiazdami z dziedziny komiksów i cosplay.

Podczas sesji zdjęciowych, sesji rozdawania autografów i paneli dyskusyjnych, będzie możliwość bliskiego spotkania i rozmowy z gośćmi. Ponadto pojawią się sprzedawcy i dystrybutorzy komiksów i książek, mangi i anime, DVD i Blu-ray, gier, koszulek oraz innych interesujących towarów z całej Europy i USA.

W programie będą także wykłady, warsztaty, pokazy kostiumów, konkursy, programy sceniczne i wiele więcej. Wśród gości znajdą się Maul Cosplay, profesjonalny promotor cosplay oraz aktor Robert Englund, który zasłynął rolą Freddy'ego Kruegera w "Koszmarze z ulicy Wiązów".

d7xjicn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7xjicn