Trwa ładowanie...
d1eaw71
Aktualności

'Rocky VI' - zobacz powrót największego filmowego boksera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
'Rocky VI' - zobacz powrót największego filmowego boksera
d1eaw71

Mamy dla was niezwykłą ciekawostkę. Dzięki portalowi yahoo.com od dzisiaj w sieci dostępny jest pierwszy oficjalny zwiastun najnowszego filmu o kinowym pięściarzu wszech czasów ‘Rockym’. Zapraszamy do oglądania.

W obrazie ’Rocky Balboa’ poza Sylwestrem Stallone, bez którego film praktycznie nie miał by sensu , wystąpią również Milo Ventimiglia, Geraldine Hughes i Talia Shire. Stallone nie tylko wcielił się w postać tytułowego pięściarza ale sam napisał scenariusz filmu i zdecydował zostać jego producentem.

Trailer dostępny jest w formacie mov przeznaczonym do odtwarzania za pomocą przeglądarki Quick Time. Możecie obejrzeć go w jednej z czterech rozdzielczości.

d1eaw71

ZOBACZ ZWIASTUN
W najmowym filmie widzimy Rocky’ego jako samotnego człowieka który pochował ukochaną kobietę i dla którego jedyny syn nie znajduje już czasu. Dawny mistrz ringu prowadzi małą restaurację i rozpamiętuje dawną świetność. Pewnego dnia jedna ze stacji telewizyjnych tworzy symulację w której przeciwstawia mu obecnego mistrza Masona Lwa Nixona. Jej wynik wskazuje na wygraną Rocky’ego…

Niegdysiejszy idol nastolatków, Rocky był nieobecny od szesnastu lat. Najnowszy film o jego ringowych wyczynach będzie szóstym z serii.

d1eaw71

Podziel się opinią

Share
d1eaw71
d1eaw71