Trwa ładowanie...
Megafon.pl
24-01-2017 12:53

"Roxanne, Roxanne": Forest Whitaker i Pharrell Williams opowiadają historię Roxanne Shanté

"Roxanne, Roxanne" to tytuł biograficznego filmu o hiphopowej artystce, Roxanne Shanté. Dzieło właśnie pokazywane jest krytykom i dystrybutorom na festiwalu Sundance.

"Roxanne, Roxanne": Forest Whitaker i Pharrell Williams opowiadają historię Roxanne ShantéŹródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d1f4d80
d1f4d80

W roli głównej występuje Chanté Adams. Mahershala Ali ("House of Cards", "Moonlight") gra jej skłonnego do przemocy ukochanego. W obsadzie znalazła się również Nia Long jako Miss Peggy. Większość zdjęcie powstawała w rodzinnych okolicach raperki, czyli w nowojorskim Queens. 47-letnia dziś Roxanne Shanté pełni rolę producenta wykonawczego.

Za realizację odpowiadają firmy Foresta Whitakera (Significant Productions) i Pharrella Williamsa (I Am Other), które wcześniej zajmowały się filmem "Dope". Michael Larnell napisał scenariusz i stanął za kamerą. Roxanne Shanté zdobyła popularność jako członkini Juice Crew. Rapować zaczęła w wieku 13 lat. Wydała dwa solowe albumy "Bad Sister" (1989) i "The Bitch Is Back" (1992).

d1f4d80
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f4d80