Trwa ładowanie...

"Rozmowy nocą" w Londynie

Share
"Rozmowy nocą" w Londynie
d87whhy

Po raz pierwszy polska komedia będzie miała swoją premierę prawie równocześnie w Polsce i Wielkiej Brytanii. Wyjątkowa światowa premiera filmu odbędzie się 11 lutego w kinie REX w londyńskim Soho.

Wydarzenie to uświetnią swoją obecnością odtwórcy głównych ról i reżyser filmu oraz kilku gości specjalnych. Polska uroczysta premiera już 13 lutego.

„W powodzenie w tego projektu wierzyłem od samego początku. Scenariusz okazał się tak dobry, że natychmiast zdecydowaliśmy się na jego produkcję. Myślę, że fani filmu z każdego zakątka świata docenią go nie tylko jako świetną rozrywkę. „Rozmowy nocą” wyróżnia obraz codziennych problemów z innej, bardziej pogodnej perspektywy. To świetny film” – mówi Piotr Reisch, prezes SPI i producent filmu.

d87whhy

Premiera „ Rozmów nocą” w Wielkiej Brytanii jest możliwa również dzięki The Polish Connection UK. The Polish Connection jest projektem firmy Dogwoof Ltd, wspieranym przez Polski Instytut Kultury w Londynie oraz Polski Instytut Filmowy w Warszawie.

Anna Godas, dyrektor The Polish Connection, mówi: „Bardzo cieszy mnie perspektywa współpracy z tak znaczącym dystrybutorem filmowym jak SPI przy okazji tego projektu."

"Wprowadzanie do kin filmów w tym samym czasie, w którym wchodzą one na ekrany kin w Polsce nie tylko zminimalizuje ryzyko piractwa, lecz również w znaczący sposób zwiększy finansowy potencjał filmu wśród Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii”-dodaje.

d87whhy

Podziel się opinią

Share
d87whhy
d87whhy