Trwa ładowanie...
dckte5z
27-01-2014 06:03

Rupert Sanders wyreżyseruje "Ghost In The Shell"

dckte5z
dckte5z

Autor filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupert Sanders, stanie za kamerą nowej wersji kultowej japońskiej anime "Ghost In The Shell".

Tym razem film zrealizowany zostanie z udziałem żywych aktorów, w technologii 3D. Produkcją dla studia DreamWorks zajmą się Avi Arad, Ari Arad i Steven Paul. Za scenariusz odpowiedzialny jest William Wheeler ("The Reluctant Fundamentalist"). Dzieło wyreżyseruje Rupert Sanders.

Przypomnijmy, że kultowa manga napisana przez Masamunego Shirowa wydana została w 1989 roku. 6 lat później firma Production I.G. stworzyła na jej podstawie film animowany. Akcja obrazu rozgrywa się w połowie XXI wieku. Główną bohaterką jest Motoko Kusanagi, dowódca w tajnej organizacji Sekcja 9, specjalizującej się w zwalczaniu przestępczości wykorzystującej nowoczesne technologie.

W roku 2002 zrealizowano telewizyjny serial anime oparty na wątkach słynnej mangi - "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex", a w 2004 nakręcono kontynuację filmu, pod tytułem "Ghost in the Shell II: Niewinność". Manga doczekała się również gry wideo.

Sanders po realizacji filmu "Królewna Śnieżka i łowca" popadł w niełaskę. Nazwisko reżysera przez długi okres wiązano z romansem z odtwórczynią roli głównej jego filmu, Kristen Stewart. Obecnie Sanders pracuje nad filmem o Napoleonie.

dckte5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dckte5z