Trwa ładowanie...
d2y96hr

Sabrina Lloyd

Najnowsze informacje
4.2
(10 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Fairfax, Wirginia, USA

Filmografia:
d2y96hr

Amerykańska aktorka. Kojarzona głównie z rolą Wade Wells z serialu telewizyjnego „Sliders: Piąty wymiar”.

Sabrina Lloyd urodziła się 20 listopada 1970 roku w Fairfax w Wirginii w Stanach Zjednoczonych. W wieku dwunastu lat zaczęła grać w lokalnym teatrze m.in. w spektaklu "Annie". Zagrała rolę Pepper, ponieważ chciała zmienić całe swoje życie. Kontynuowała grę w Baystreet Players w Eustis i w Teatrze Ice House w Mt. Dora, pojawiała się w takich produkcjach jak Grease, Crimes of the Heart, Czarodziej z Oz.

Kiedy miała piętnaście lat, wzięła również udział w szkolnym programie wymiany, który pozwolił jej spędzić rok w Brisbane, Queensland w Australii. Podczas pobytu "trenowała" aktorstwo w Teatrze Brisbane Royal. Kiedy skończyła osiemnaście lat, przeprowadziła się do Nowego Jorku i spędziła trochę czasu jako barmanka.

Pewnego dnia zapukała do drzwi, gdzie odbywało się przesłuchanie. Jej pierwszą szansą był gościnny występ w serialu "Law and Order", który zapoczątkował jej karierę. Pierwsza wybuchowa rola była jednak w filmie "Chain of Desire", a kolejna u boku Patricka Swayze w "Tacie na wagarach". Sabrina także pojawiła się w takich serialach TV jak: The Coming Out of Heidi Leiter.

W 1995 roku dostała rolę Wade Wells w pilocie serialu „Sliders”. W trzeciej serii serial zaczął docierać do większej widowni, gdy nagle wytwórnia Fox zakończyła ten tytuł. W 1997 roku serial został wznowiony przez SciFi Channel, ale Sabrina postanowiła zerwać kontrakt. Szybko dostała rolę Natalii Hurley w sitcomie "Sports Night". W 2005 roku otrzymała rolę Terry Lake w popularnym serialu “Wzór”. Jednak już po zakończeniu pierwszej serii, opuściła obsadę.

W grudniu 2008 roku Lloyd wyszła za mąż za Rossa Smitha. Następnie przez dwa lata (2009-2010) mieszkała w afrykańskiej Ugandzie. Tam wspólnie z mężem adoptowała małą dziewczynkę.

Sabrina ma trzy tatuaże, chiński symbol szczęścia z tyłu głowy, bransoletę na kostce oraz skorpiona wytatuowanego na prawej kostce. Aktorka jest wegetarianką, je tylko owoce i produkty mleczne. Napisała i nagrała oryginalną muzykę na swojej gitarze. Sabrina ma dwa koty - Lucy i Theodore’a. Aktorka jest również utalentowaną piosenkarką.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y96hr
d2y96hr
d2y96hr