Trwa ładowanie...
sandra bullock
22-08-2014 08:33

Sandra Bullock w sytuacji kryzysowej

Sandra Bullock w sytuacji kryzysowej
d40x4ra
d40x4ra

Sandra Bullock przyjęła propozycję zagrania w politycznej tragikomedii "Our Brand is Crisis". Za kamerą stanie David Gordon Green.

Film będzie fabularną wersją dokumentu Rachel Boynton pod takim samym tytułem z 2005 roku. Oryginalna produkcja poświęcona była wykorzystaniu północnoamerykańskich strategii kampanii politycznych w krajach Ameryki Południowej. W roku 2002 kandydat na prezydenta Boliwii Gonzalo Sanchez de Lozada zatrudnił do sztabu wyborczego Jamesa Carville'a, specjalistę z Waszyngtonu. Choć na początku jego notowania były niskie - opinia publiczna zarzucała mu nadmierne sympatyzowanie z USA - de Lozada wygrał dzięki umiejętnie pokierowanej kampanii. Niestety, pod jego rządami Boliwia popadła w kryzys i prezydent został zmuszony do rezygnacji.

Bullock nie tylko zagra w filmie, ale również wyprodukuje go razem z George'em Clooneyem oraz Grantem Heslovem, z którymi pracowała przy "Grawitacji". Scenariusz napisał Peter Straughan.

Aktorkę będziemy mogli niedługo podziwiać również w filmie "Tupperware Unsealed" w reżyserii Tate'a Taylora.

Ostatnie dzieło Davida Gordona Greena to "Manglehorn" z Alem Pacino i Holly Hunter w rolach głównych. Światowa premiera produkcji odbędzie się na najbliższym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

d40x4ra
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40x4ra