Trwa ładowanie...
d1mro61

Sarah Deakins

Najnowsze informacje
5.0
(3 głosy)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Kenosha, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Filmografia:
d1mro61

Sarah Deakins – kariera

Sarah Deakins urodziła się w w Kennoshy (stan Wisconsin). Jej rodzice pochodzą z Wielkiej Brytanii. Sarah Deakins pierwszy rok życia spędziła w Chicago, jednak rodzice postanowili przenieść się do Kanady. Sarah Deakins ukończyła program teatralny Uniwesytetu Victorii. Jest zarówno aktorką, jak i scenarzystką. Napisała kilka sztuk teatralnych. Sarah Deakins była również reżyserką docenionego na festiwalach filmu krótkometrażowego „Grecja” (2014) wyprodukowanego przez Brightlight Studio. Sarah Deakins wciąż się rozwija: pisze scenariusze, gra w filmach i serialach.

Sarah Deakins - „Greece”

Sarah Deakins nakręciła film krótkometrażowy „Grecja” (ang. „Greece”), który otrzymał wiele nagród na festiwalach filmów krótkometrażowych. Drama rozgrywa się w deszczowe popołudnie w brytyjskim domu opieki. Pewna kobieta próbuje nawiązać kontakt z matką, która ma objawy katatonii schizofrenicznej.

Sarah Deakins – nagrody za film „Grecja”:

  • IndieFest Film Awards 2014 – Award of Excellence dla najlepszego filmu krótkometrażowego; - najlepsza aktorka pierwszoplanowa.
  • Best Shorts Awards 2014 – najlepszy film.
  • Accolade Global Film Competition 2014 – najlepszy film krótkometrażowy; - najlepszy film wyreżyserowany przez kobietę.
  • International Independent Film Awards 2015 – Platynowa Nagroda dla najlepszej reżyserki; - Diamentowa Nagroda dla najlepszej aktorki; - Platynowa Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego.
  • NY Winter Short Awards 2015 – najlepszy film krótkometrażowy.
d1mro61

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mro61
d1mro61
d1mro61