Trwa ładowanie...
d1bg9vg
Aktualności

Sarah Silverman zamieszana w walkę płci

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sarah Silverman zamieszana w walkę płci
d1bg9vg

Sarah Silverman dołączyła do obsady filmu "Battle Of The Sexes".

Film opowie o legendarnej rywalizacji tenisisty Bobby'ego Riggsa i tenisistki Billie Jean King. W roku 1973 roku sportowcy stanęli do pojedynku, który znany jest wielbicielom tenisa jako Bitwa Płci (The Battle of the Sexes). Mecz oglądało ponad 50 milionów Amerykanów.

King przeszła też do historii jako pierwsza kobieta sportowiec, która przyznała się, że jest lesbijką. Tenisistka poślubiła swojego męża w wieku 21 lat i pozostała z nim w związku do 1987 roku, jednak na boku miała romans z sekretarką Marilyn Barnett. Ich związek, a właściwie finał, wyszedł na jaw w 1981 roku, po tym jak Barnett pozwała King o alimenty.

d1bg9vg

Steve Carell zagra Riggsa, podczas gdy King sportretuje Emma Stone. Sarah Silverman wcieli się w Gladys Heldman, założycielkę "World Tennis Magazine".

W obsadzie znaleźli się również Andrea Riseborough, Elizabeth Shue i Austin Stowell.

Jonathan Dayton i Valerie Faris reżyserują na podstawie scenariusza Simona Beaufoya. Danny Boyle zajmie się produkcją. Obraz powstanie dla Fox Searchlight.

Sarah Silverman ostatnio występowała w serialu "Masters of Sex", użycza głosu Ollie w "Bob's Burgers" a także zagrała w "The Book of Henry".

d1bg9vg

Podziel się opinią

Share

d1bg9vg

d1bg9vg