Trwa ładowanie...
d4d1c3a
14-08-2006 17:29

Sekrety rodzinne gwiazd

d4d1c3a
d4d1c3a

Jesienią ruszy nowe reality show pt. "Sekrety rodzinne", w którym poznamy drzewa genealogiczne znanych osób.

Bohaterami nowego reality show, które wyemituje telewizyjna Jedynka, będą gwiazdy i osoby publiczne. Będą one na antenie opowiadać o swoich przodkach i korzeniach.

Specjaliści, genealodzy, opracują dla nich natomiast ich drzewa genealogiczne. Choć prowadzący program może zaskoczyć swoich gości nieznanymi im faktami z ich przeszłości, na wizji nie zostaną ujawnione ewentualne kompromitujące zdarzenia.

"Sekrety rodzinne" powstały w oparciu o pomysł brytyjski. Jednak w programie BBC "Who Do You Think You Are" goście sami odkrywają tajemnice swojej rodziny i tworzą drzewo genealogiczne.

d4d1c3a

Zanim polska wersja programu zostanie wyemitowana, prezes TVP Bronisław Wildstein musi podpisać umowy związane z projektem.

- Jeśli tak się stanie, od razu ruszamy z produkcją - ujawniła Małgorzata Raczyńska, dyrektor TVP 1. W takim wypadku byłby to pierwszy od dawna tak duży projekt TVP.

Wśród pierwszych gości znajdą się Krzysztof Cugowski i Artur Barciś. Ten ostatni... stwierdził, że nie liczy, że w jego rodzinie zostanie odkryta jakaś tajemnica.

- Nie spodziewam się, że wśród moich przodków znajdzie się jakiś hrabia czy książę. Najprawdopodobniej mam chłopskie korzenie - wyznał. Idea programu nie odpowiada natomiast Marii Pakulnis, która stwierdziła, że badanie rodzinnej przeszłości to intymna sprawa i ona robi to sama. Podobnie uważa Wojciech Mann.

- Trzeba mieć świadomość, że w wyniku takich poszukiwań można zarówno odkryć skarb, jak i bardzo się zdziwić, a nawet zawieść - zauważył.

d4d1c3a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d1c3a