Trwa ładowanie...
d4g4qgn
Aktualności

Selena Gomez ma gdzieś, co myślą ludzie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez ma gdzieś, co myślą ludzie
d4g4qgn

Okładka nowej płyty Seleny Gomez, byłej ukochanej Justina Biebera, zatytułowanej "Revival", narobiła sporo zamieszania. 23-latka z Teksasu zupełnie się tym nie przejmuje.

Przypomnijmy, że awers okładki albumu "Revival" ozdobiło artystyczne, czarno-białe zdjęcie zupełnie nagiej Seleny Gomez. Oczywiście nie wszystkim to się spodobało, ale artystka nie mogłaby się przejmować krytyką mniej, czemu dała wyraz w wywiadzie.

- Mam w dupie, co myślą sobie ludzie. Nie dam się im zdominować. Mogę robić to, na co mam ochotę ? stwierdziła Selena w wywiadzie radiowym. Skrytykowała przy okazji paparazzich, nazywając ich natarczywymi, brutalnymi i odrażającymi. Przyznała też, że zdjęcie z okładki zostało podrasowane Photoshopem.

d4g4qgn

Płyta "Revival" ukaże się 9 października. W wersji podstawowej wypełni ją 11 piosenek. Pięć dodatkowych utworów trafi na edycję deluxe.

Oto tracklista:
"Revival"
"Kill Em With Kindness"
"Hands to Myself"
"Same Old Love"
"Sober"
"Good for You"
"Camouflage"
"Me & the Rhythm"
"Survivors"
"Body Heat"
"Rise"

Ostatni regularny longplay Seleny Gomez to "Stars Dance" z lipca 2013 roku. Aktorski dorobek 23-latki zamyka komedia "Behaving Badly". Artystkę będzie można usłyszeć w anglojęzycznej wersji animacji "Hotel Transylwania 2". Amerykanka ma też wystąpić w sequelu "Sąsiadów".

d4g4qgn

Podziel się opinią

Share
d4g4qgn
d4g4qgn