Trwa ładowanie...
d1hak6b

Sequel "Top Gun" ma tytuł. Mówi wszystko?

Wszystko wskazuje na to, iż druga część filmu "Top Gun" naprawdę powstanie. Obraz ma już tytuł. Choć o produkcji wiadomo tyle co nic, biorąc pod uwagę źródło wszystkich informacji o niej (Tom Cruise) oraz zaprezentowany poniżej tytuł, nikt nie ma chyba wątpliwości, wokół której postaci będzie koncentrowała się fabuła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Top Gun, Tom Cruise
Top Gun, Tom Cruise (Materiały prasowe)
d1hak6b

Informację ponownie ujawnił gwiazdor obrazu z 1986 roku, Tom Cruise. W rozmowie z "Access Hollywood" powiedział, że sequel poznamy jako "Top Gun: Maverick".

Przypomnijmy, że w "Top Gun" Tom Cruise wcielił się w postać porucznika "Mavericka" Mitchella, adepta lotnictwa doskonalącego umiejętności pod czujnym okiem atrakcyjnej pani instruktor (Kelly McGillis). Cruise opowiedział też co nieco o samym filmie:

- Będzie utrzymany w tym samym tonie, co pierwszy - zapewnia. - Statystycznie to ten sam film. Harold Faltermeyer będzie znów opowiadał z muzykę. Będą lotnicy, będzie prędkość i będziemy mieć wielkie, szybkie maszyny.

Film chce nakręcić Joseph Kosinski, który ma na razie na koncie "Tron: Dziedzictwo" i "Niepamięć".

Pomysł realizacji drugiej części produkcji pojawił się w Hollywood kilka lat temu. Za kamerą miał stanąć Tony Scott, reżyser oryginału. Twórca popełnił jednak samobójstwo. Do idei wrócono w 2014 roku za sprawą Jerry'ego Bruckheimera. Justin Marks ostatnio pisał scenariusz. Jakiś czas temu gotowość udziału potwierdził Val Kilmer, który miałby wrócić do roli Toma "Icemana" Kazanskiego.

d1hak6b

Zobacz, kto ma chrapkę na rolę w "Top Gun: Maverick":

d1hak6b

Podziel się opinią

Share

d1hak6b

d1hak6b