Trwa ładowanie...
d1jj8o5

Skąd wiesz?

Najnowsze informacje
2.7
(36 głosów)
Oceń:
d1jj8o5
Share

Lisa (Reese Witherspoon) to dziewczyna, dla której aktywność fizyczna jest pasją życia. Kiedy zostaje wykluczona z drużyny, wszystko, co było dla niej ważne, w minucie przestało istnieć.

Lisa zastanawia się nad rozpoczęciem bardziej ustabilizowanego życia. W takim niezbyt rokującym na przyszłość nastroju zaczyna romans z Mattym (Owen Wilson), zawodnikiem baseballa, skoncentrowanym na sobie facecie, nie pozbawionym jednak uroku osobistego.

George (Paul Rudd) to twardo stąpający po ziemi, urodzony biznesmen. Ma trudne relacje z ojcem, Charlesem (Nicholson), które jeszcze bardziej zostają wystawione na próbę w momencie, kiedy George jest oskarżony o przestępstwo finansowe, którego nie popełnił.

George stara się zachować spokój i trzeźwość umysłu, a to dzięki wrodzonej uczciwości i optymizmowi. Zanim jeszcze relacja Lisy i Matta nabierze rozpędu, przypadkowo spotyka ona Georga.

Z jednej strony dla obojga jest to jeden z najgorszych dni w życiu – Lisa straciła miejsce w drużynie, a George przechodzi trudne chwile w firmie, z drugiej, kiedy cały świat wydaje się rozpadać na kawałki, tych dwoje odkrywa, że właśnie rodzi się coś wspaniałego.

Skąd wiesz?
Tytuł oryginalny

How Do You Know?

Gatunek

dramat, komedia, obyczajowy, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

11.03.2011

Czas trwania

121 min.

Obsada
d1jj8o5

Podziel się opinią

Share
d1jj8o5
d1jj8o5
d1jj8o5
d1jj8o5