Trwa ładowanie...
14-12-2009 11:33

Smutne urodziny Liszowskiej

Smutne urodziny LiszowskiejŹródło: fotoip.pl
d46q4hg
d46q4hg

[

]( http://www.efakt.pl )

d46q4hg

Piękna aktorka i piosenkarka skończyła właśnie 31 lat. Joanna Liszowska nie świętowała jednak urodzin na hucznej imprezie. Z narzeczonym u boku spędziła niezwykle pracowitą sobotę.

Joasia i szwedzki biznesmen Ola Serneke razem spędzili cały dzień. Aktorki dawno nikt nie widział w miejscach publicznych, a na warszawskich salonach plotkowano, że wyjechała do Oli, do Szwecji. O Liszowskiej mówi się, że każdą wolną chwilę chce spędzać u boku przystojnego narzeczonego. W dniu jej urodzin para pojawiła się jednak w Warszawie i był to dzień niezwykle intensywny.

Najpierw zakupy, podczas których para świetnie się bawiła. Roześmiani i zapatrzeni w siebie przebierali w asortymencie sklepowym. Potem pojechali razem do podwarszawskiego Pruszkowa, gdzie Asia śpiewała na imprezie charytatywnej. Następnie zaś sama mogła posłuchać muzyki, bowiem Ola zabrał ją na koncert Seweryna Krajewskiego (62 l.) i Andrzeja Piasecznego (38 l.).

Gdy przebrzmiały ostatnie akordy wspólnego występu znanych piosenkarzy, można już było zwolnić tempo. Joasia i jej narzeczony razem z dwójką znajomych pojechali na imprezę. Jednak nie bawili się hucznie w znanych warszawskich klubach, tylko urodziny pięknej aktorki spędzili na prywatce.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Foremniak i Maserak znowu razem

d46q4hg

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46q4hg