Trwa ładowanie...

Soundgarden powstaje z "Avengers"

Share
Soundgarden powstaje z "Avengers"
d2qobjz

Grupa Soundgarden nagrała piosenkę przewodnią do filmu "<a href="http://film.wp.pl/avengers-3d-6029513724424833c">Avengers</a>". Nagranie nosi tytuł "Live To Rise".

Soundtrack do superprodukcji pojawi się w sprzedaży na iTunes 1 maja, tymczasem zespół zamieścił fragment numeru w sieci. 20-sekundowy urywek "Live To Rise" można sprawdzić pod tym adresem.

"Avengers" to adaptacja komiksu, która przedstawia historię wielu popularnych superbohaterów ze świata Marvela - Kapitana Ameryki, Iron Mana, Thora, Hulka i innych.

W głównych rolach występują Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Cobie Smulders, Stellan Skarsgard i Samuel L. Jackson. Za kamerą stanął Joss Whedon, który również odpowiada za scenariusz.

d2qobjz

Polska premiera "Avengers" planowana jest na 11 maja.

Soundgarden obecnie koncertuje i szykuje nową płytę. Za produkcję materiału odpowiada Adam Kaspar, a efektów należy spodziewać się najwcześniej po wakacjach.

Regularną dyskografię formacji zamyka longplay "Down on the Upside" z 1996 roku. W marcu 2011 roku do naszych sklepów trafiło wydawnictwo "Live on I-5". Kapela ogłosiła reaktywację 1 stycznia 2010 roku.

d2qobjz

Podziel się opinią

Share
d2qobjz
d2qobjz