Trwa ładowanie...
dm01kcw

''Star Trek: W nieznane'': Posłuchaj Rihanny i zobacz nowy trailer

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Star Trek: W nieznane'': Posłuchaj Rihanny i zobacz nowy trailer
dm01kcw

Zgodnie z zapowiedzią Rihanna opublikowała piosenkę z soundtracku do filmu "Star Trek: W nieznane".

Numer nosi tytuł "Sledgehammer" i można go znaleźć tutaj. Autorką utworu jest Sia, która wcześniej napisała inny przebój gwiazdy z Barbadosu - "Diamonds".

dm01kcw

Artystka niedawno wypuściła kolekcję ekskluzywnych, futurystycznie wyglądających okularów przeciwsłonecznych zainspirowanych postacią pułkownika Geordi La Forge'a z serii "Star Trek". - Zawsze miałam obsesję na punkcie jego okularów - wyjaśniała gwiazda. - Kiedy u Diora pokazali mi materiały, którymi mogę się bawić, wszystko stało się jasne.

W nadchodzącym filmie załoga USS Enterprise wyrusza w misję, podczas której trafia na złowrogą kosmiczną rasę dowodzoną przez Kralla (Idris Elba).

Do obsady wracają Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones), Simon Pegg (Scotty), Anton Yelchin (Chekov) i John Cho (Hikaru Sulu). Z nowych twarzy pojawią się Shohreh Aghdashloo, Joe Taslim, Idris Elba i Sofia Boutella.

Scenariusz do "Star Trek: W nieznane" napisali Simon Pegg i Doug Jung. Reżyseruje Justin Lin. Za produkcję odpowiadają J.J. Abrams, Bryan Burk i Roberto Orci. Premiera została wyznaczona na 22 lipca 2016 roku.

Dorobek Rihanny zamyka album "Anti". Płyta miała premierę w styczniu 2016 roku. W ramach promocji dzieła 5 sierpnia wokalistka zaśpiewa na Stadionie Narodowym w Warszawie.

dm01kcw

Podziel się opinią

Share

dm01kcw

dm01kcw