Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Strasznie głośno, niesamowicie blisko - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Strasznie głośno, niesamowicie blisko” (ang. Extremely Loud and Incredibly Close) to amerykański dramat z 2011 roku w reżyserii Stephena Daldry’ego. Scenariusz napisał Eric Roth na podstawie książki „Extremely Loud and Incredibly Close” Jonathana Safrana Foera.

Główny bohater, dziewięcioletni Oskar (w tej roli Thomas Horn), jest przekonany, że jego ojciec (Tom Hanks), który zginął podczas ataku na World Trade Center 11 września 2001 roku, pozostawił mu ostatnią wiadomość ukrytą gdzieś w mieście. Oskar czuje, że traci kontakt z pogrążoną w żałobie matką (Sandra Bullock), a jego niestrudzenie aktywny umysł nie pozwala mu wierzyć w rzeczy, których nie widać.

W związku z tym rozpoczyna wyprawę po Nowym Jorku w poszukiwaniu zamka, do którego pasuje tajemniczy klucz znaleziony w szafie ojca. Podróż przez pięć dzielnic pomaga mu pogodzić się ze stratą, której doświadczył, i pozwala lepiej rozumieć otaczający go świat.

W filmie zagrali również: Max von Sydow jako The Renter, Viola Davis - Abby Black, John Goodman - Stan the Doorman, Jeffrey Wright - William Black, Hazelle Goodman - Hazelle Black, Zoe Caldwell jako babcia Oskara.

Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw