Trwa ładowanie...
świt wampirów
10-05-2014 12:21

''Świt wampirów'' - pierwszy polski horror z prawdziwego zdarzenia

Share
''Świt wampirów'' - pierwszy polski horror z prawdziwego zdarzeniaŹródło: mat. promocyjne
d44lwkf

Film „Świt wampirów” jest pierwszym polskim horrorem z prawdziwego zdarzenia, który ma stanowić powiew świeżości na polskim zabetonowanym rynku kinowym.

Film jest współtworzony przez wielu twórców młodego pokolenia, dlatego głównie kierowany (ale nie tylko) do młodzieży. Również dzięki wsparciu młodego dynamicznego producenta-Piotra Zielińskiego owa produkcja zyskuję na atrakcyjności.

„Świt wampirów” opowiada ciekawą i bardzo realistyczną historię - tym co odróżnia go od standardowych horrorów produkcji amerykańskiej, jest wykorzystanie słowiańskich wierzeń o wampirach zlokalizowanych wokół Góry Ślęży. To malownicze otocznie dodaje filmowi bezkompromisowej atrakcyjności.

Ten innowacyjny film jest niebanalną, zawikłana fabuła z wątkiem miłosnym przedstawiającą historię mroczą z pogranicza świata wampirów. Fabuła tego filmu osadzona jest na Dolnym Śląsku, gdzie rozgrywa się cała akcja. Niespodziewane zdarzenia tworzą niesamowita aurę mistyczności i niepowtarzalności filmu, dzięki czemu widz nie zapomni go na długo. Dlatego warto oczekiwać premiery filmu.

Spot promujący film:

Premiera Świtu wampirów już wkrótce!

W filmie występują:
Barbara Kwarc Ewelina Warwas-Smektala, Natalia Durczok, Łukasz Dziemidok, Patryk Hasek, Israel Plasencia, Sławoj Jędrzejewski, Jan Stawarz, Rafał Pietrasik i inni.

Muzyka: Szymon Struzik
Scenariusz: Piotr Matwiejczyk
Reżyseria: Piotr Anioł, Filip Płucisz
Produkcja: POLISH HORROR COMPANY S.A.

d44lwkf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44lwkf
d44lwkf