Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
26-01-2017 12:20

Symetria – będzie druga część kultowego filmu. W roli głównej gwiazda „Pitbulla”

„Symetria”, czyli jeden z najgłośniejszych polskich filmów pierwszej dekady XXI wieku, doczeka się kontynuacji. Reżyser obrazu – Konrad Niewolski – powraca tym samym do pracy po dziesięcioletniej przerwie. Druga część produkcji poświęcona zostanie postaci kickboxera. W roli głównej zobaczymy gwiazdę „Pitbulla. Niebezpiecznych kobiet” - Sebastiana Fabijańskiego.

Symetria – będzie druga część kultowego filmu. W roli głównej gwiazda „Pitbulla”Źródło: AKPA
d7butn0
d7butn0

Na tę wiadomość czekało wielu polskich fanów kina. Konrad Niewolski powraca do reżyserskiego fachu po dziesięcioletniej przerwie i od razu planuje nakręcenie drugiej części swojego największego dzieła – „Symetria”. Sequel zatytułowany jest „Asymetria” i ma przedstawić historię kickboxera. W rolę tę wcieli się Sebastian Fabijański. Aktor już przygotowuje się do zdjęć wraz z fachowcami z DSF Kickboxing Challenge.

Prace nad filmem mają zacząć się niebawem. Niektóre sceny powstaną w czasie gali DSF Kickboxing Challenge, która odbędzie się 31 marca w Warszawie. Premiera „Asymetrii” zaplanowana jest na jesień tego roku.

Konrad Niewolski oprócz „Symetrii” jest autorem komedii „Job, czyli ostatnia szara komórka” oraz dramatu „Palimpsest”. Po raz ostatni reżyser stanął za kamerą w 2007 roku przy okazji prac nad serialami „Ja wam pokażę!” oraz „Cztery poziomo”.

Powstała w 2003 roku "Symetria" opowiada historię 26-letniego Łukasza, który trafia do aresztu pod zarzutem napadu na starszą kobietę. Główny bohater zostaje zatrzymany przez przypadek. Mimo nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, postanawia on odnaleźć się w więziennej rzeczywistości. Za namową pierwszego spotkanego za kratami kompana prosi o przydzielenie do grupy osadzonych posługujących się „grypserką”. W roli głównej wystąpił Arkadiusz Detmer. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się także Andrzej Chyra, Borys Szyc, Kinga Preis, Mariusz Jakus i Marcin Jędrzejewski.

d7butn0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7butn0