Trwa ładowanie...
d2b6b69

Sześć odsłon Kapitana Ameryki

Share
d2b6b69

Odtwórca roli Kapitana Ameryki - Chris Evans - ujawnił, że jego kontrakt z Marvelem przewiduje sześć filmów z udziałem superbohatera.

Do tej pory premierę miały dwa z nich - "Captain America: Pierwsze starcie" (2011) i "Avengers" (2012). W fazie produkcji jest już sequel pierwszego z filmów - "Captain America: The Winter Soldier". Evans ma się także pojawić w filmie "Avengers 2", którego premiera jest przewidziana na maj 2015 roku. Nie wiadomo, w jakich dwóch innych produkcjach pojawi się superbohater Steve Rogers.

- Początkowo producenci chcieli mnie zaangażować aż przy dziewięciu produkcjach - mówi Chris Evans. - Dla mnie to było niewykonalne, przecież już nakręcenie tych sześciu filmów może zająć przeszło dekadę. Ale Marvel nie robi złych filmów, a ja kocham swoją postać i czuję się częścią tej drużyny, najlepszej jaką znam.

Superprodukcja "Captain America: The Winter Soldier" pojawi się w kinach w kwietniu 2014 roku. Wiadomo już, że w filmie zobaczymy inną bohaterkę znaną z "Avengers" - Nataszę Romanową, którą ponownie zagra Scarlett Johansson.

d2b6b69

Podziel się opinią

Share
d2b6b69
d2b6b69