Trwa ładowanie...
djpp3xg

Szok! Żona Pazury chce być aktorką

Prowadzenie programu w telewizji to dla niej już za mało. Ambicje Edyty Pazury (22 l.) sięgają o wiele dalej. Żona Cezarego Pazury ( 47 l.) marzy o wielkim ekranie. Widzi się w roli gwiazdy kina. I nie zamierza z tych marzeń zrezygnować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta  Pazura
Edyta Pazura (Kapif.pl)
djpp3xg

Edytka poczuła się wyśmienicie w roli celebrytki. A jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz prowadzenie programu w niszowej telewizji Polsat Cafe to dla niej za mało. Jej marzy się scena i kariera aktorki. Jak dowiedział się Fakt, w związku z tym młoda pani Pazurowa męczy od jakiegoś czasu swojego męża, by pomógł jej w znalezieniu odpowiedniej roli.

-- Edyta Pazura marzy o zagraniu w filmie. Myśli nawet o pobieraniu lekcji aktorstwa -- zdradza nam przyjaciel pary. Prezenterka programu "Looksus" uznała, że świetnie sprawdza się przed kamerą w studiu, więc jej miejsce jest właśnie w świetle reflektorów. A skoro jej mężem jest gwiazda polskiego kina, to przecież mógłby szepnąć komuś kilka słów na temat ukochanej żony. Z jego wpływami i znajomościami wszystko powinno pójść gładko. W końcu dzięki swoim licznym powiązaniom Czarek mógłby jej pomóc u progu kariery.

Najwidoczniej jednak sam aktor nie jest do tego specjalnie przekonany. Podobno on jako tradycjonalista chciałby, żeby jego kobieta była strażniczką domowego ogniska, a nie biegała po planach filmowych. Tym bardziej, że ich córeczka Amelia ma zaledwie kilka miesięcy. Jego zdaniem miejsce Edyty jest właśnie przy maleństwie.

Sama zainteresowana ma zupełnie inne zdanie. Wkraczając w świat gwiazd, zapragnęła zostać jedną z nich. Czy wyniknie z tego coś dobrego dla jej małżeństwa? Dość trudno o taki optymizm...

djpp3xg

Podziel się opinią

Share
djpp3xg
djpp3xg