Trwa ładowanie...

Tajemnicza śmierć "Cygana". Vega publikuje kolejne wideo

- Uważasz, że Dawid popełnił samobójstwo? - pyta Patryk Vega siostrę Dawida "Cygana" Kosteckiego, Esterę. Reżyser pokazuje nowy materiał wideo, który przedstawia rozmowy z prawdziwymi bohaterami afery podkarpackiej.

Tajemnicza śmierć "Cygana". Vega publikuje kolejne wideoŹródło: East News
d2ntyad
d2ntyad

Patryk Vega ma we wrześniu pokazać swój nowy film. O "Pętli" jest już głośno od kilku tygodni, a wszystko to za sprawą nagrań z klubów, które zdobył reżyser. I sukcesywnie pokazuje fragmenty w swoich materiałach wypuszczanych w mediach społecznościowych. Widzieliśmy już rozmowy z bohaterami afery podkarpackiej o nagrywaniu ministrów, teraz przyszedł czas na nagrania dotyczące śmierci Dawida Kosteckiego.

Zobacz: Patryk Vega ujawni taśmy z politykami. Zdradził, skąd je ma i co na nich będzie

Vega w "Pętli" inspiruje się aferą podkarpacką. Dotyczyła kompromitujących nagrań z udziałem znanych i wpływowych osób, które gościły w klubach należących do ukraińskiej mafii, do dwóch braci. Tancerki w klubach były prostytutkami, a ich klientów nagrywano podczas intymnych spotkań.

W aferę wmieszany był Dawid Kostecki, bokser, który miał prowadzić też swoje nielegalne biznesy. O tym, jakie były jego powiązania z aferą podkarpacką, możecie przeczytać w tekście WP Wiadomości.

d2ntyad

Głośno było swego czasu o tym, co stało się z Kosteckim. W sierpniu 2019 r. poinformowano, że bokser powiesił się w więziennej celi. Afera wybuchła na nowo, bo istniało podejrzenie, że nie odebrał sobie sam życia. Ostatecznie przyjęto, że Kostecki nie został zamordowany.

Vega sięga do sprawy ponownie. W materiale, który opublikował na Instagramie, siostra Kosteckiego mówi: - Jestem przekonana, że go zamordowali.

Jest też fragment rozmowy z Edytą, żoną Kosteckiego. Wspomina, jak bokser się jej oświadczył, mówi o wspólnym życiu, o gangsterach i jego śmierci.

Wywiady z bohaterami afery podkarpackiej to część dokumentacji Vegi do "Pętli". Do premiery filmu pozostało jeszcze kilka tygodni, więc Vega ma jeszcze sporo czasu, żeby pokazywać kolejne nagrania. Myślicie, że tym razem reżyser wywoła aferę, która zakończy czyjąś karierę, jak planował to przy filmie "Polityka"?

d2ntyad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ntyad