Trwa ładowanie...
d787o6u
d787o6u

Terminator 3: Bunt Maszyn - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Dziesięć lat po wysłaniu przez Skynet cyborga T-1000, nowy model Terminatora: T-X, zostaje przeniesiony w czasie z misją zgładzenia Johna Connora (już jako dwudziestolatka). Tym razem jest to Terminator o ciele kobiety, nazywany Terminatrix.
Razem z nim do czasów młodości Johna Connora przybędzie stary znajomy z poprzednich części cyklu: model T-800. Jego zadaniem będzie ponownie ochrona przyszłego przywódcy powstania przeciwko maszynom...

Minęło już dziesięć lat od czasu kiedy z pomocą Johna Connora udało się powstrzymać Dzień Sądu - dzień, w którym działające w sieci maszyn o wysokim stopniu zorganizowania i rozwoju - Skynet, miały osiągnąć etap samoświadomości i zniszczyć rodzaj ludzki. Ale graniczna data 29 sierpnia 1997 nadeszła i przeszła dla losów świata niezauważalnie, nie licząc dwóch nieudanych ataków ze strony Skynetu na życie Connora, co miało dać początek ostatecznej rozgrywce z ludzkością.

Obecnie 22 letni Connor żyje praktycznie z dnia na dzień - bez domu, bez kart kredytowych, telefonu i pracy. Nigdzie nie ma żadnego śladu jego istnienia. Żadnego sposobu, w który Skynet mógłby go namierzyć.

Do czasu, gdy z cienia przyszłości wyłania się T-X , najbardziej doskonały i wyrafinowany z cyborgów kiedykolwiek stworzonych przez Skynet.
Ta ‘doskonała’ maszyna do zabijania, wysłana do przeszłości ma za zadanie wypełnić misję rozpoczętą, lecz niewypełnioną przez swojego poprzednika T-1000. Jest ona równie potężna jak piękna - tym razem ma postać niezwykle atrakcyjnej kobiety. A John Connor nie jest jedynym celem na jej 'zabójczej liście'.

Podziel się opinią

Share
d787o6u
d787o6u
d787o6u