Trwa ładowanie...
doyzww9

"The BFG: Bardzo fajny gigant": Zobacz fragmenty [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The BFG: Bardzo fajny gigant": Zobacz fragmenty [WIDEO]
(getty)
doyzww9

Na ekranach polskich kin na dobre zagościł już olbrzym o wielkim sercu - *"BFG: Bardzo Fajny Gigant". Czy z pomocą swojej małej przyjaciółki Sophie uda mu się ocalić świat przed złymi gigantami? Zobaczcie fragmenty tego niezwykłego dzieła Stevena Spielberga.*

W polskiej wersji językowej usłyszeć można Pawła Wawrzeckiego jako BFG, Milenę Gąsiorek jako Sophie, Małgorzatę Zajączkowską jako Królową oraz Olgę Bołądź jako Mary.

"The BFG: Bardzo fajny gigant" to wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną gwarantują niezwykłą filmową przygodę dla całej rodziny.

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla, która od dnia swej premiery w 1982 roku wciąż zachwyca czytelników w każdym wieku. Książki Dahla, do których zaliczają się takie tytuły jak „Charlie i fabryka czekolady”, „Kuba i ogromna brzoskwinia”, „Matylda” oraz „Fantastyczny pan lis”, są obecnie dostępne w 58 językach, a ich łączny nakład przekroczył 200 milionów egzemplarzy.

doyzww9

Podziel się opinią

Share

doyzww9

doyzww9