Trwa ładowanie...
20-05-2013 19:03

"The Bling Ring" doprowadza do łez

"The Bling Ring" doprowadza do łez
d48wicw
d48wicw

Nowy film Sofii Coppoli "The Bling Ring" wzbudza wielkie emocje wśród gwiazd, które stały się inspiracją do napisania scenariusza.

Fabuła skupia się na grupie młodych, cwanych ludzi (w roli głównej Emma Watson), którzy na podstawie wpisów na portalach społecznościowych śledzą poczynania celebrytów, a potem okradają ich rezydencje. Historia jest oparta na faktach, w latach 2008-2009 ofiarami włamań padli m.in. Orlando Bloom i Paris Hilton. Dziedziczka hotelowej fortuny pomagała Coppoli przy produkcji "The Bling Ring" - użyczyła nawet wnętrz swojego domu na potrzeby zdjęć.

Oficjalna premiera filmu odbyła się 17 maja podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes.

- Wiele przeżyłam oglądając ten film - mówi Paris Hilton w wywiadzie dla magazynu "Vulture". - Miałam łzy w oczach, po prostu chciało mi się płakać. Wiem, co się stało podczas włamań, ale nigdy tego nie widziałam. W trakcie oglądania myślałam sobie "O Boże, to się przydarzyło mnie. Te dzieciaki naprawdę były w domu i zrobiły mi to". Miałam ochotę po prostu im przywalić.

Film "The Bling Ring" pojawi się w polskich kinach 21 czerwca. Producenci zapowiedzieli, że w soundtracku pojawią się m.in. utwory Kanye Westa, Franka Oceana i Sleigh Bells.

d48wicw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48wicw