Trwa ładowanie...
07-05-2007 03:03

Tobey Maguire w łóżku z Leonardo DiCaprio

Tobey Maguire w łóżku z Leonardo DiCaprioŹródło: AFP
d3b0dak

Mama Tobey Maguire'a wyjawiła kilka krępujących szczegółów z życia aktora.

Pani Wendy Maguire wdała się w zajmującą pogawędkę z dziennikarzami, dotyczącą dawnych upodobań jej syna oraz jego kolegi po fachu - Leonardo DiCaprio. Według jej słów, młodzieńcy mieli podobno w zwyczaju spać w jednym łóżku oraz wplatać we włosy wstążki.

- Pomyślałam, że ten fakt i tak ujrzy w końcu światło dzienne - uzasadniła swoją otwartość dumna mama. - To dwaj wyzwoleni faceci. Większość ich przyjaciół to geje, a oni nie czują się tym skrępowani. Myślę, że Leo i Tobey są kimś pomiędzy mężczyzna a kobietą. Mają cechy kobiece, które potrafią w sobie zaakceptować. Nie wstydzą się nadawanych im tytułów. Nawet, jeśli oznacza to, że ktoś nazwie ich gejami.

d3b0dak

Ciekawe, jak na wynurzenia pani Maguire zareagowały Jennifer Mayer i Bar Refaeli - narzeczone "wyzwolonych aktorów". Obie panie zamierzają wkrótce zawrzeć z nimi związki małżeńskie. Maguire i Mayer doczekali się niedawno pierwszego dziecka, córeczki Ruby.

4 maja Tobey Maguire pojawił się na ekranach jako szalenie męski Spider-Man. Nie mniej męski Leonrado DiCaprio cieszył oczy widzów na początku roku w obrazie "Krwawy Diament".

d3b0dak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b0dak