Trwa ładowanie...
24-10-2006 13:39

Tom Cruise wraca do pracy

Tom Cruise wraca do pracy
d27bkup
d27bkup

Pomimo zbliżającego się ślubu Toma Cruise’a oraz budzących kontrowersje doniesień o jego wybrykach, denerwujących wypowiedziach, dziwnych zachowaniach i kłopotach z pracą gwiazdor nie zamierza rezygnować z aktorstwa. Jak donosi dzisiejsze, internetowe wydanie magazynu „Variety” – Tom Cruise wraca do pracy.

Podobno aktor zastanawia się nad podjęciem roli w aż trzech filmach. W grę wchodzi jeden z nowych projektów Spike’a Lee „Selling Time”, adaptacja powieści Dave'a Kinga „The Ha-Ha” oraz polityczny dramat „Lions for Lambs”.

W projekcie Spike’a Lee, Cruise miał by się wcielić w mężczyznę który kawałek po kawału sprzedaje swoje życie. Postępując tak bohater ma nadzieje odsunąć od siebie najgorszy dzień swojego życia.

W „The Ha-Ha” gwiazdor miał by zagrać głuchoniemego weterana wojny w Zatoce Perskiej. Poszkodowany były żołnierz pomimo iż nie jest w pełni sprawny musi zaopiekować się 9-letnim dzieckiem.

d27bkup

NAJNOWSZE FOTKI TOMA CRUISE'A
„Lions for Lambs” to opowieść o oddziale amerykańskiego wojska wysłanym do Afganistanu. Reżyserem i jednym z głównych aktorów produkcji ma być Robert Redford. Scenariusz napisał Matthew Carnahan. W filmie pojawić się ma podobno także widziana ostatnio w „Diabeł ubiera się u Prady” Meryl Streep. Tom Cruise jeśli zagra, wcieli się w postać kongresmana.

Ostatnim filmem w jakim aktora widzieliśmy i jednoczenie ostatnim powstającym pod szyldem Paramount Pictures z jego udziałem było „Mission Impossible III”. Jak widać po sierpniowym zerwaniu z nim kontraktu, gwiazdor nie ma zamiaru schodzić na dalszy plan.

d27bkup
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27bkup