Trwa ładowanie...
d472xc7

Tom Cruise znów Jackiem Racherem

Share
Tom Cruise znów Jackiem Racherem
d472xc7

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcia z planu filmu "Jack Reacher: Never Go Back".

Projekt jest kontynuacją przeboju z 2012 roku, który był adaptacją powieści Lee Childa. Sequel również oparty będzie na prozie tego autora. Scenarzyści wzięli na warsztat książkę "Nigdy nie wracaj" ("Never Go Back"), w której Jack Reacher wraca do swojej bazy wojskowej w stanie Wirginia, aby spotkać się z Susan Turner, nowym dowódcą. Gdy na miejscu dowiaduje się, że kobieta została aresztowana, postanawia rozwikłać zagadkę i dojść prawdy na własną rękę.

- 195 cm wzrostu, ok. 100 kg żywej wagi, 127 cm w klatce piersiowej - tak Jack Reacher opisywany jest w jednej z powieści z serii Childa. - Były żandarm wojskowy, bez prawa jazdy, adresu i osób na utrzymaniu. Potężny i inteligentny gość, który z przyjemnością wymierza sprawiedliwość, a potem odchodzi w stronę zachodzącego słońca.

d472xc7

Pierwszą wersję scenariusza "Jack Reacher: Never Go Back" napisał Richard Wenk, a poprawki nanieśli Marshall Herskovitz i Wenk. Za kamerą staje Ed Zwick. W roli głównej ponownie pojawia się Tom Cruise. Partnerują mu Cobie Smulders, Danika Yarosh, Aldis Hodge i Patrick Heusinger, Madalyn Horcher a także Holt McCallany, Robert Knepper oraz Austin Hebert.

Fotkę Cruise'a i Smulders na planie w Nowym Orleanie można zobaczyć pod tym adresem. A tutaj drugie zdjęcie aktora.

Projekt powstaje dla wytwórni Paramount. Premierę zaplanowano na 21 października 2016 roku.

d472xc7

Podziel się opinią

Share
d472xc7
d472xc7