Trwa ładowanie...
14-01-2010 13:09

Tomasz Karolak nie chce być poważny

Share
Tomasz Karolak nie chce być poważnyŹródło: Kapif.pl
d5r50po

[

]( http://www.efakt.pl )
Wygląda na to, że Tomasz Karolak (39 l.) będzie miał w tym roku mniej pracy niż w ubiegłym. Czy wolny czas poświęci rodzinie, nowej miłości, a może wykorzysta go na swoje pasje?

d5r50po

Aktor twierdzi, że każdej roli oddaje część siebie, ale rzadko identyfikuje się z granymi przez siebie bohaterami. Z postacią z „39 i pół” miał szansę zżyć się naprawdę mocno, bo cały ubiegły rok pracował na planie tego serialu. Z Darkiem Jankowskim ma wiele wspólnych cech – serialowy bohater to typ wiecznego chłopca, którego wizytówką jest niewymuszony luz, a to z kolei sprawia, że ma powodzenie u kobiet. Tomasz Karolak przyznaje, że też jest niedorosłym egoistą.

– Jako Bliźniak mam problemy z podejmowaniem decyzji, jestem średnio odpowiedzialny, a w życiu niekonsekwentny. Nie będę teraz na siłę się zmuszał, by być bardziej poważnym, niż jestem. Każdy mężczyzna ma w sobie coś z dzieciaka – mówił Tomasz Karolak w jednym z wywiadów.

Na planie serialu „39 i pół” poznał 22-letnią Magdaleną Lamparską (serialowa Marta), z którą spotyka się od kilku miesięcy. I wygląda na to, że wreszcie trafił na idealną dla siebie dziewczynę, której nie przeszkadza jego beztroskie podejście do życia. Para pomimo różnicy wieku doskonale się dogaduje. Być może młoda aktorka nie stara się go nadmiernie kontrolować, rozumie jego potrzebę niezależności, koncentrowanie się na życiu zawodowym i swoich pasjach.

Związek wygląda na poważny, bo Karolak zapoznał już nową dziewczynę ze swoją 3-letnią córką Leną, która, jak podkreśla w wywiadach, jest jego oczkiem w głowie. Od jej narodzin Karolak dzieli swój czas przede wszystkim między pracę a największe hobby, jakim są dla niego podróże. Stara się być jednocześnie jak najlepszym ojcem.

– Moja córka jest wspaniałą dziewczynką z dużym poczuciem humoru, z walniętym w głowę ojcem i troskliwą matką. I tyle – mówił niedawno Karolak.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Wielki powrót Moniki Richardson

d5r50po

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5r50po
d5r50po