Trwa ładowanie...

"Tough As They Come": Sylvester Stallone kręci Adama Drivera

Sylvester Stallone zajmie się reżyserią dramatu o amerykańskim żołnierzu, którego sportretuje Adam Driver.

Share
"Tough As They Come": Sylvester Stallone kręci Adama Drivera
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d1fjsie

Obraz nosi tytuł "Tough As They Come" i zainspirowany będzie prawdziwymi wydarzeniami. Scenariusz powstaje na podstawie bestsellerowych pamiętników amerykańskiego żołnierza Travisa Millsa. Mężczyzna jest jednym z 5 żołnierzy, którzy przeżyli amputację 4 kończyn po ranach odniesionych na polu bitwy.

Dzieło skupiać będzie się na relacji Millsa z jego teściem, który wspierał go w trudnych chwilach. Adam Driver zagra Travisa, a Stallone nie tylko stanie za kamerą, ale i przed, wcielając się w teścia. Susan Carlson, Eric Carlson i James Keach zajmą się produkcją.

Sylvester Stallone ostatnio zagrał w "Guardians of the Galaxy Vol. 2", czyli kontynuacji "Strażników galaktyki". Szykuje się też do czwartej i ostatniej części "Niezniszczalnych". Adam Driver znany jest z serialu "Dziewczyny" i roli Kylo Rena w superprodukcji "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Postać ponownie sportretuje w "Star Wars: Episode VIII". Ponadto ostatnio wystąpił w "Milczeniu" Martina Scorsese i filmie "Paterson" Jima Jarmuscha.

d1fjsie

Podziel się opinią

Share
d1fjsie
d1fjsie